Jump to content

Sneg 2009


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nije da se falim i nije što je moj, ali pogled u zimu i proleće mi je divan... [:D]

pic090901zs.jpg

pic0911zs.jpg

Jutros sam se probudio sa glavoboljom, ali uprkos tome, pogled kroz prozor mi je ipak ulepšao početak dana! Baš volim tu jelku preko puta, komšije nešto jesenas krenule da seckaju drveće u svom dvorištu (bila je još gomila nižeg drveća u tom dvorištu preko puta) i bio sam u fazonu, ako poseku jelku zapaliću im kuću! [V] Sva sreča nisu... [:D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Predivan je sneg i sve to, ali je realnost ogavna i sve je mokro, klizavo i uzhasno.

U Novom Sadu sneg je i vishe nego iznenadio putare, kao da i nemamo putare. Vozikao sam se taksijem 15 minuta put od 5 minuta, sve je zavejano i zaledjeno. Chak se ljudi nisu udostojili da ochiste ispred svojih radnji, jebote ...

Dunavski park je predivan, i prosto mi dodje da si odsechem nogu shto nemam devojku.

Link to comment
Share on other sites

lol od vuka do kalisa sat i po, novi brzinski rekord, odose mi ledja, ode mi leva noga...

takodje, novi rekord u nanosima, ociscena i topla kola su stajala od devet ujutru do dva popodne i u dva je bilo tridesetak santima snega na njima lol wtf omg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...