Jump to content

X5


goxxxy

Recommended Posts

@ topic

mozda mislis na onaj CEO, ili kako se vec zove. Izgleda kao Toyora Land Cruiser od napred, a nazad stari BMW X5?

Je l' to ili su kopirali novi X5? [:0]

i taj CEO (valjda se tako zove) mislim da kosta ~ 20k evra

Ne misli na taj, ima stvarno spika da se u Kini moze kupiti kopija BMW-a X5 (preth.generacije) za oko 5-6.000$. E sad, naravno, u Kini nemas ni bezbednosne, ni ekoloske, ni... standarde uopste, tako da takav automobil nikada nece poci zapadnije no sto je sada.

A linkovao bih sad detaljni test Shuanghuan-a Sceo C3, na kojeg je Kristian mislio, ali mi jebeno ne radi Speed sajt vec tri dana!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

neznam zasto svi toliko pljujete kinu.

ja koliko znam oni imaju tri klase robe i ova sto stize kod nas na buvljak je najgora, a prva klasa je extra kvaliteta i nije bas za svaciji dzep.

a takodje mislim da ce za koju god. biti zemlja no.1 jaca od amerike, koliko god. to mi voleli ili ne...

a to sto kopiraju sve i svasta i to mi je OK. pa tako su i turci poceli pa sad pokupovali licence...

Link to comment
Share on other sites

trenutni x5 se pojavio pre dve-tri godine, al izgleda da još nije testiran. čudilo bi me da sad nema pet zvezdica za sve putnike i malo više zvezdica za pešake.

test koji je kali linkovao je iz 2003.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...