Jump to content

EU ukinula vize za građane Srbije


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi nije putovanje dobro samo u slucaju da uplatis neki fini hotel negde, za neku vecu cifru i tako kao bio si na putovanju...

Ovime se olaksavaju i otvaraju mnoge opcije tipa hosteli, studentske organizacije, couchsurfing, istrazivaci Srbije...

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Uzmem vizu na 3 meseca i odem u Nemacku da radim. Viza mi istekne a ja ostanem jos 2 godine. Familijarni slucaj, moram da se vratim. Dodjem na granicu, traze mi pasos. Vide da mi je viza istekla pre 2 godine. Odem u zatvor i imam zabranu izlaska iz zemlje u trajanju od 5 godina. Jel tako to ide ili me je moje povrsno znanje opet izdalo?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ivan uopste nije pricao o gastroshima, vec o ljudima koji rade na crno u srbiji, aka. nisu prijavljeni, ili su prijavljeni na minimalac pa ce da ih puste da udju nikad :)

i da, izdalo te je znanje :) ne ide se u zatvor vec te deportuju i imash zabranu ulaska u tu zemlju forever :)

Link to comment
Share on other sites

ja blago meni u pariz u februaru za :

70e karta iz Temisvara do Paris Beavais, koji je 89 km od Pariza - znaci plus neka kinta, necu lupim do Pariza :)

Prevoz do Aerodroma u Temisvaru - plin 20e u oba pravca + blejkanje u istom.

Smestaj u apartmanu u Parizu, jutros potpisivao ugovor i slao pasose, 150e za 7 noci.

ukupno 70e + 20e + 150e = 240e + = 7 noci / 7 punih dana.

zaboravih da napomenem, ovo je po osobi :)

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Hocu da kazem da gomila ljudi nije mogla da ide u tachno odredjeno vreme da ide na letovanje ili da se cima za vadjenje vize, ma koliko ona jeftina bila. Najlaksha opcija je uvek bila Crna Gora.

Ljudi idu u Crnu Goru brate da bi uzivali u domacem melosu,to je njima,a ne njihovo tacno planiranje vremena ili tako nesto,believe me.

Ja se samo nadam da oni koji ne vide ništa pozitivno u ovome, neće ni izlaziti iz Srbije. Sedite gde ste.

Najgore je u celoj prichi sto i ti koji ne vide pozitivno verovatno sad stoje u redu za pasosh,mamu im jebem u pichku i zbog njih moram da skupljam muda da bi se uopste usudio da idem da izvadim pasosh.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...