Jump to content

EU ukinula vize za građane Srbije


Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja iskreno zelim svima srecan put i da se lepo provedu, da steknu nova prijateljstva i da prosire svoje vidike. Da padne neka romansa, da probaju tudju klopu, da probaju autenticno pivo. Da budu puni nobih prica i dozivljaja kad se vrate i da generalno budu srecniji u zivotu. Ko ostaje za stalno nek ima dobar posao i dobar smestaj, da mu se ocekivanja ispune i da uspe u svim svojim ciljevima koje je stavio ispred sebe.

A sad vi ozladjeni i ojadjeni i vecito nezadovoljni i trajno osteceni da odjebete jer prepreka vise nema da to promenite. Ako to i dalje niste u stanju onda problem ocito nije do stvari i ljudi oko vas, vec u vama samima. Srecni bili i dugo ziveli.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa gde da nam nestane rakije baš kad je džija ishejtovao

Ja iskreno zelim svima srecan put i da se lepo provedu, da steknu nova prijateljstva i da prosire svoje vidike. Da padne neka romansa, da probaju tudju klopu, da probaju autenticno pivo. Da budu puni nobih prica i dozivljaja kad se vrate i da generalno budu srecniji u zivotu. Ko ostaje za stalno nek ima dobar posao i dobar smestaj, da mu se ocekivanja ispune i da uspe u svim svojim ciljevima koje je stavio ispred sebe.

A sad vi ozladjeni i ojadjeni i vecito nezadovoljni i trajno osteceni da odjebete jer prepreka vise nema da to promenite. Ako to i dalje niste u stanju onda problem ocito nije do stvari i ljudi oko vas, vec u vama samima. Srecni bili i dugo ziveli.

ovo prvo radim ceo život, a ovo drugo neću ništa lakše postići time što mi više ne treba turistička viza :)

Link to comment
Share on other sites

svasta, lepo je sto nemamo vise vize i to je to, ne znam sto mora uvek da se baca neki hejt...

zato sto cesh za dve nedelje da mi dodjesh i kukash kako ti se sere od zivota jer drzava male privrednike guli do gole koze. :) Hejt se baca jer ce ovo biti odlichan marketinski paravan, lizalica za naivan, plitak i glup narod, iza koga ce se josh godinama kriti oni koji prave gluposti koje imaju ogroman uticaj na zivot tokom onih 11 meseci kada nisi na putovanjima.Izvinjavam se privatnicima i slobododnim umetnicima, koji putuju po 8,9 meseci godisnje. Njima je ovo zaista resenje egzistencijalnog pitanja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sta jel i Krule provalio kako drzava guli ljude??

Zato i meni su smesni moji sa posla koji su u fazonu :"eh da imam svoj poso, ma makar i poslic"

Da vide kad stigne PDV, komunalno, taksativno, SOKOJ, ahahaha

Bar cemo moci da odemo negde 15-20 dana na probni rad :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne kazem da nije lakse lol, samo mi je neverovatno da neko nije putovao jer nije hteo da se iscima za vizu.

dakle super je sve ovo, ali su reakcije kao da su svima uplaceni put i smestaj :)

E ja nisam putovao bas zbog toga, verovao ili ne :D

Necu se ni ovako nesto preterano naputovati, ali ce sigurno pasti bar neka Madjarska ili Austrija ako nista, tipa sednemo u kola i `ajmo :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Tokom tih 11 meseci mogu da se sećam kako mi je bilo fino tih mesec dana, a kako dobar deo života čine samo sećanja, i te kako je bitan taj jedan mesec.

kako si ti jedna depresivna osoba ponekada :( ... Leave Britney alone

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zato sto cesh za dve nedelje da mi dodjesh i kukash kako ti se sere od zivota jer drzava male privrednike guli do gole koze. :) Hejt se baca jer ce ovo biti odlichan marketinski paravan, lizalica za naivan, plitak i glup narod, iza koga ce se josh godinama kriti oni koji prave gluposti koje imaju ogroman uticaj na zivot tokom onih 11 meseci kada nisi na putovanjima.Izvinjavam se privatnicima i slobododnim umetnicima, koji putuju po 8,9 meseci godisnje. Njima je ovo zaista resenje egzistencijalnog pitanja

znaci ne valja da se vize ukinu, jer sluze kao paravan, a ne valja ni da se ne ukinu, jer su sranje i odlaze pare iz drzave na taj nacin?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

znaci ne valja da se vize ukinu, jer sluze kao paravan, a ne valja ni da se ne ukinu, jer su sranje i odlaze pare iz drzave na taj nacin?

ne valja to sto ce, kao sto kaze Ivan, da posluze kao vetar u jedra vladi koja je objektivno losha. Ovako sa zabavom od 3 nedelje godisnje nikada nam nece prekipeti sranje koje jedemo svaki dan

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa ok, toga smo svi svesni, ne mora da se ponavlja sto puta na forumu, ali bi se to desilo sa bilo kojom vladom. mozda i nekom gorom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Generalno gledano, svaka drzava j*be svoje gradjane. Onaj ko misli da je kod nas gore nego kod drugih, treba da obidje malo Evropu i skapira neke stvari.

Tamo gde zivim ja, ljude realno ne tretiraju kao ljude. I kada dodjem u Beograd i vidim kako se nashi ljudi zale zato shto treba da stoje u redu pola sata da bi dobili pasosh dodje mi da ih za ushi odvuchem u Moskvu i pokazem shta znachi jebena korumpirana birokratija.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...