Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nemas sta vec mu je muskata sve porusio :)budim se i odma sedam za komp, gledam njegov solarni sistem kad ono sve planete imaju scrap na sebi.odma sam izvalio da ga je muskata drugarski dovrsio:)

al sad bar moze da ti bude farma.NE DAJ MU NIPOSTO DA SE OPET RAZGRADI!lik je debil, kaze mi ovaj muskata da nikad ne radi safe flightove,tako da od njega mozes da napravis farmu.

a samo da doletim do njega me je kostalo 2 milke gasa:)al ko ga jebe, da vidi da se sa rurom nije zajebavati!

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

uuuu om nom nom

ima da ga rejpujem konstantno sada :D

RUR FOREVER

edit: mogu samo da zamislim njegovo iznenadjenje kad je skontao da si ga sa manjom flotom uradio spanking of a lifetime :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

avg presto da igra?jesam vam lepo reko da oni koji idu samo na bpts odustaju kad budu prvi put odrani:)

nego, krenuo sam na ko lidera dark sage, nek mi je sa srecom:)joj kad krenu da me jurcaju dsovima:Dkapiram da cu il da batalim, il da krenem na titane.ma samo ovom da uzmem 25 milki skrepa i idem na jebeni paralelni univerzum.jebenih 4k solar satelita, lab onesposobljen vise od dve nedelje...a onda samo jos po 2 lvla shipyarda i hyperspace.

video sam lika koji je jedva medju prvih sto ima pun hangar sa 18 queen noxova LEVEL CETIRI.i ostali svi brodovi lvl9.razmisljam da li da ga prijavim da provere da nije radio neki chit...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja pizdim najstrasnije, pokusavam 4 dana da navatam lika za 30 000 bpoena i 10 mikli scrap-a ali covek NE SPAVA i nemoguce ga je uhvatiti!

al dobro sad sam se dao na upgrade rudnika, i pravim polako brodice

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ma daaaa i meni ovaj zapalio.jesteee cetvrtak vece ceo dan nije online i onda se misteriozno pojavi u 3 ujutru.

to sam i ja kapirao, kako neko moze da bude CEO jebeni dan online.tek kasnije sam izvalio da stvarno postoje ljudi koji su se navukli ko budale(brutus,doidao prvi) al isto tako postoji i opcija seating.mozes da das nekom ortaku poseban pass da udje na tvoj akaunt.cak mi se cini da to moze za dvoje.tako da, ako je organizovan klan, kao sto je dark saga, uvek imaju nekog online ko proverava stanje.pi jebemti kako sam se lupio po celu kad sam ga video online napravio sam malu masnicu:)

smorio sam se zestoko, pun mi hangar, skrep sam iskrcko skoro skroz...sad mi preostaje jedino da punim drugu i trecu planetu tankerima i shieldovima.ukoliko ne navatam nekog u naredna 2 dana ukljucicu vacation mode na nekih nedelju dana...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

e ovako.brutus17 je opet predlozio da mergujemo alijanse.al ovog puta ce tu biti i geto krizari i bulgaria, ja pokusavam da nagovorim bitlejusa i jos par njih.pricao sam i ja sa showtime masterom i on je zainteresovan jer je jedini u top 10 koji nije iz dsa:)

pitanje vama.da li zelite da ostanemo ovako zatvorena rur alijansa,samo za nas sa foruma, ili da se okupimo zajedno i probamo da budzimo team planet i probamo da mozda cak i dobijemo rundu?sami ovako nikad necemo uspeti ni da napravimo tp a kamoli da skupljamo artifekte.

probajte oko 20 veceras da dodjete na

http://mibbit.com/chat/?channel=%23aixemeN&server=irc.mibbit.net

pa da se izdogovaramo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

sve su mi brodove sjebali i sve resurse pokupili... who gives a fuck

a jos ni ne znam ko mi je sve sjebao jer su me od sinoc napali 8 puta samo na glavnu planetu...

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ijaoj koji sam diplomata pa nema me na svet

prvo su nam stormtroopersi objavili rat jer je gosn joekerr opljackao sekundarnu planetu njihovog lidera.lik je bas onako besan trazio da mu se vrati skrep u vrednosti brodova i resova koje je imao, i ponistice rat.urazumio sam ga, te cemo imati n.a.p. cim to bude moguce.inace je lik sa kosmeta i jos par njih u alijansi su srbi.

poslednjh 3-4 dana doidao mene lutuje taman pre nego sto ustanem.saljem mu poruku "blabla objava rata je greska blabla, but you feel free to loot my planets and youll have titans up on your ass".ponudio mi je skrep u vrednosti svog opljackanog resa i brodova sto mi je porusio:Di lepo se izvinio za napade, moli da ovo ne bude prepreka u potpisivanju mira.ihihih kaki sam lazov:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

tako sam i kapirao, al sam ipak cekao da se izjasnis:)fina ekipa se okupila u sistem lordsima ja prelazim kod njih cisto da vidim koji je trip sa team planetom.tesko da bas mozemo da dobijemo rundu, al cemo se verovatno guziti za neko 3-4. mesto.

i mene smorila igra, pa cu im verovatno prebaciti celu flotu na tp, nekih 1500 armada, 1400 shieldova, 400 golijata i sestotinak tankera:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja sam otisao na vacation mode, jer su bas krenuli zestoko da me napadaju (cc 20 napada dnevno) pa sam otisao vacation da me malo zaborave :)

jos dan dva u vacation-u pa se vracam bigger then ever and twice as ugly :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...