Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ono, imas 5k poena, nije malo, otkazi restart. ako te maltretiraju ti sa 16:46 i 16:55 sad cu da ih ugazim. ako su neki drugi, ostavi ovde koordinate pa da ih gazi ko moze.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol treba mi 300k gasa i 3 sata da dodjem do njih. sibnucu manju flotu, bice tamo za 6 sati. al' bas im je mala armada, cudi me da te sa tim pavnuju. mada lik ima par goliatha.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e ljudi,gledao sam sa foruma par raporta ovih jacih i izvalio par fora.video sam lika sa 600 bcova i 50 shieldova kako uzima lagano 20k bps.na to ja idem samo sa mnogo vise shieldova.ionako sam ih upovo na 5lvl i ion ide na 11lvl.opusteno ukenjavas po 50 absorbera po udarcu.jos su oba broda ultra brza,do jaja je akcija.zajedno sa cargom lete oko 40k.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa ono, pisao sam o tome :)

umanjuje se znacaj shiledbotova/guardiana/absorbera, koji su bili imba i previse upijali. zbog prebacivanja na light armor ce biti posebno osetljivi na napad 4. kategorije brodova (interceptor/cruiser/nemesis, sa ion oruzjem), i 6. kategoriju, koja je upravo prebacena na jonsko oruzje (Battlecruiser/Space Armada/Ghost).

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

cita li ko forum u alijansi ?ima da se opari za 4-5 milki opusteno

ja samo cargo i tankere furam.fazon moj income i jos dvojca sto su neaktivni,jos ako uleti nesto sa strane,tipa storm se opet posiba sa toshisom i ja naletim na asteroid od 34milki scrapa :D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

morao bih da banem malo na forum onda :)

edit: ovi su sick fucks, po 450 golijata :D

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e ljudi, nadjoh nekog tipa sa po 150 000 metala/minerala/gasa na planeti, pa ga tovarim svakih sat vremena i uzimam oko 20 000 metala. jel okej to? kapiram da je neaktivan, ili sta god, al' nit sam nasao odbranu, nit mi je poslao neku poruku tako da cu samo da nastavim ovako [8D]

haha al su se napalili braca kroati

"We will always stay loyal to our homeland Croatia and we will die in it's name. Our goal is to be one of the best alliances in Nemexia and we should get there by any means..."

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

pa ok je, tako sam i ja nekog tovario jer sam mislio da je neaktivan, pa mi se javio posle dva dana sa "piss off", a onda i vodja Dark Sage da iskuliram :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Rainheart je drug Sajro, ovaj drugi 'bem li ga

enivejz, sto se tice tog "harrrrrrr piraten" tipa, vec 10 puta odlazim kod njega i vracam se sa 20k metala, a tip ima 150k svih resursa.

jel taj "ulov" uvek bude samo metal, random ili zavisi od necega? imam malo kristala, pa reko' da zdipim dok mogu [:)]

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

nisam znao da imamo forum lol. pisao sam nesto za rat tamo...da, rh je sajro, a drugi je neki levi, dodao sam ga pa cemo da vidimo kaki je.

sto se tice ulova, mislim da ide redom, prvo se kupi metal, pa minerali, pa ostalo, jebem li ga, nisam siguran...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i onda dodje batica iz klana sa 5 death stara i objasni mu:)jes uzo brdo poena,al su ga posle odvalili,tj unistili svu flotu i degradirali mu par gradjevina:D

opet sam osasavio neke i rekoh da ti posaljem 300k gasa,kad ono kara,you can only send scrap to this player.wtf?!

dobru floticu imas,samo sto bi ja jos dizao te brodove.meni je npr shieldbot 6,sa i goliati 5.kad se meni isplatilo za ovu sicu,ti bi bre trebo sa na 6 da dizes.ne znam za advance teh sta si sve istrazivao,al ti bre trebas da ukenjavas ljude,uzimas bpts.evo ja nasao u mom vidokrugu par njih,i fali mi jedno 20 shieldbotova i 20 goliata da uzmem 20k bpts.

defanziva se ne isplati,pre ili kasnije ce ti opet doci neko ko ce sve da ti pojede.zato i ja napadam sve zivo:)ocekujem da ostanem bez flote,u narednih par dana:)da bar zaradim nesto poena.

espionage ti je nizak,sve ti iz prve vidim,kao i drugi.

e da,nemojte da pravite bombere uopste.jes da imaju splash damage,al su djubre,prvi stradaju posle shieldova,a imaju malo helta.ja se zajebo pa ih cak digo na 4. nivo:/

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

budzim brodove, budzim, shieldbot mi je na petici, armade na trojci, tek sam poceo. napadao bih ja, al slabo imam koga u blizini. sad cu nadjem neku sirotinju da ojadim.

poslao sam na nekog nesrecnika, a moram u pab, avaj!

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa jes se zajebo da ih salje bez shieldova,al ono,ti death starovi su odradili svoj posao,a i ne verujem da ce njihov gubitak pogoditi lika koji je do sada prikubio preko 5 milijardi resursa(!!!).znao sam ja na sta ce to izaci:)

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=409916068a

Total Deathstars: 30

Chance to destroy the planet: 30%

The deathstars managed to destroy the hostile planet !

zamisli dodje ti neko i ispisa se na 2 meseca truda,jednostavno ti unisti planetu.a ti ne mosh nista pod milim bogom da uradis.

in otha newz,uso sam u prvih 200!jea tu sam negde oko 170og mesta.jes da me juri opet onaj batica sa 230 absorbera,420 ghostova i 160 horneta,i da ce me verovatno uskoro uhvatiti nespremnog...tako da,iako mi za prvih 100 fali svega 2 velika,uspesna napada,to ce tesko da se desi:/znaci ja njemu pre ne ubijem ni 60 absorbera...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ma samo mu jebi kevu [:D]

enivejz, ja krenuo ozbiljno. prvo sam reketirao neke random likove a sada sam nagurao neke solidne resurse ali se vrtim oko 100k jer pokusavam da pravim space armade/izucavam neke stvari/itd.

business is good i tell ya

edit:

lol bre, naguzio me neki lik, sjeb'o flotu, a bio mi je poslednji fajt pre nego sto izgradim 5 space armada.

[V]

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

pa sto nisi pobego?il si ga napao pa se zajebo.lepo ja govorim ljudima, espionage je najbolja nauka.meni je trenutno na lvl. 13, gledacu veceras da je dignem na 14. lvl.em sto drugi ne mogu da vide sta imas od flote(ili ce ima trebati doooosta vremena,ja sam lika spijunirao oko 30 puta samo da utvrdim da li ima neku odbranu:D),em mnogo cesce mozes da obavljas "spy for probes" i vecu sansu imas da ih unistis.naravno lakse ces i drugima videti sta sve imaju.

a ni kruko se ne hvali da su ga naguzili:)a bogami ni ja:)bezao ovom jedno 5 puta,a onda doso neki jos jaci i skenjo mi flotu.sreca u nesreci da je napao flotu na drugoj planeti,jer je ova prva bila u misiji.tako da mi je sjebo samo vise od pola flote:)70armada, 30golijata, 40shieldova.al debil nije poslao recyclere pa sam ja pokupio 2milke scrapa,a kako mi je scrapyard trenutno na 8. lvl, i nisam u bas tolkom minusu.

pravite planet matrixe, kad se poruse njihova opravka je svega 5%.

sad mi ostala ova mobil force flota od armada i shieldova,i mogu vam reci da mi lepo ide.dovoljno za harassovanje nekih komsija i za pljackanje neaktivnih.

ali ahahah koja akcija je bila juce,strasno koji je baja debil.ja podelio i poslao po 15ak armada i par shieldova na svaku od 3 planete,cisto da zaradim par btpsa i da mu izmuzem malo resursa.na svakoj planeti je imao po par destroyera,bc i dosta cruisera,medjutim imao je samo jedan shield.i lik poludi i uradi kontraofanzivu(tri odvojena napada jelte), ja naravno povucem flotu,i sa 50armada i 20 shieldova ga docekam:)naravno za svaki odvojeni napad znaci da se planet matrix regenerise ako nije unisten.

eh da,ovaj tereth facility jeste skup u tri lepe,al ja ga digo na 3. lvl i trenutno mi golijati izlaze za 56 minuta okruglo, a armade za 40:30!a uz to dijes i dva robota u construction yardu!najjaca gradjevina definitivno.

ja vise ne gradim brodove,samo idem na apgrejd svega zivog(trenutno iam 86k metala po satu:))i cuvam resurse u scrapyardu,cekam da koloniziram jos jednu planetu i tamo napravim shipyard lvl8 i krenem da KOKAM!btw 143 sam na listi:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...