Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam otisao na vacation mode, jer su bas krenuli zestoko da me napadaju (cc 20 napada dnevno) pa sam otisao vacation da me malo zaborave :)

jos dan dva u vacation-u pa se vracam bigger then ever and twice as ugly :D

cekaj kolko mozes da budes u vmodu?kolko sam ja skapirao 20 dana ili u roku od 24 sata da povuces vmod.kako to ide, mozes i sam da prekines u tih 20 dana?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

mozes maximalno odjednom da budes 20 dana.

uvek mozes da prekines vacation mode, i kad prekines treba 24 sata da se ponovo uspostavi normal mode

kad se uspostavi normal mode dva dana ne mozes u vacation mode, i onda mozes ponovo sa ogranicenjem od 2 puta mesecno vacation mode

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

svi batalili, a?

death star je poceo da pravi ssg, runda se zavrsava za manje od nedelju dana a onda pocinje deathmatch iliti ffa.ja sam se bio popeo na 23. mesto al sam onda usao u radar toshisu te mi je iz prvog napada unistio sekundarnu planetu(jebem ga u usta raspala 30% sansi je imao i iz prvog me sjebe) i ode 100k res poena.jos tad mi je toshis rekao da su pri kraju, a brutus baja naravno mislio da laze...brutusa sam iznapusavao jer je retard mali, navukao nas sve kao aj svi kod nas u sistem lordse idemo sun attack ovoono, vecina mu poverovala...jesmo 3. na rang listi alijansi ali ni jedan jedini jebeni napad na sunce nismo uradili.od svih alijansi imamo najbolje nauke, al sta vredi kad on ne moze da stegne muda i napadne, pa makar i izgubili, barem smo pokusali...

u vacation modu sam vec 10ak dana, nova runda pocinje za nekih mesec dana, videcu da li cu igrati.ionako sam poslednjih 2 meseca imao samo 2 napada(dan pre nego sto me je toshis sjebo), samo sam radio sf i smarao se.doduse u ta dva napada sam zaradio 180k war poena i 60ak milki scrap al koj moj ce mi kad nisam od pocetka isao na titane.nadam se da ce u sledecoj rundi malo srediti balans, da nesto moze da parira titanima/qn/dsovima jer je ovo stvarno imba glupo.ko nema dsove ima dva izbora.ili da ne budzi poene uopste, tj da ne ulazi u radar ovima koji imaju dsove ili da ceka da mu planetu po planetu unistavaju.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ma smara igra, pobednik je onaj ko najmanje spava.

taj fazon.al ono daleko od toga da je dosadna igra, jedino sto guta sve vise i vise vremena (da bi na kraju runde izvalio da ko nije iso na dsove mogo je da ga pljuga):).

meni jedini problem sto sam navuko par ortaka pa ce me smarati da krenem novu rundu, tj ja da budem lider alijanse...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Najveca bitka ikad vidjena:D

Bio sam prvi jedno vreme ali sta vredi kad dva debila ne spavaju. 15 dana su na svakih sat jebenih vremena kad nisam za kompom njih dvoje napadali po 30 puta dnevno. Zxc lik koji vodi je upravo dobio sam bitku protiv trece alijanse sa verovatno 120 titana level 7. Dobio 2.2 miliona battle pointsa

qrqMJ.jpg

ZhGU9.jpg

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Hahahaaaaa, kapiram da si ti Jebomir?

Ja sam prestao da igram zbog tog jebenog CHIKEN-a koji mi unistio sve brodove...jaooo osveta na neki nacin

Posto me mrzelo da stalno saljem space trip, resio sam da probam da napravim sto vise ion-plasma odbrane iako sam znao da ce uvek doci neko jaci i otkinuti te (ako ostavis brodove na planeti). Uspeo sam jedno 50 da napravim pa mi bilo krivo da ih ostavim, bitka se odigrala i pobedio sam, oko 50.000+ batl poena sam dobio ali onda me napao opet i unistio...sada ne mogu vise da igram posto me lese svaki dan po xxx puta, ne znam kako da se oporavim :)

edit: tj znam, da pravim brodove i saljem space trip, ali mene napadaju xxx put na dan, mrzi me :)

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Jasta. Evo krenuo sam i u prvom univerzumu da igram tamo je ultra speed 10. dan. Bas brzo ide na 40k poena sa za 2 dana ocekujem queenove vec za nedelju. Ko oce preko mene da se registruje ima da ga boostujem odma ja dobijam po 10% incomea

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ja opet uzeo da klikcem malo :)

Ortak bugar, promenio nick i inflitrirao se u protivnicku alijansu na pocetku runde. Oni prvi napravili team planet i odma napali sunce. Meni sinoc javi lik pravi 25k brodova, ti i ja branimo.

http://50.game.nemexia.com/battleReport.php?id=31fcea134d

Bam bam thank you mam

Ja dobio 320k bodova a izgubio 50 shieldbotova. Sad od prvih 10 samo ja i on imamo battle pointse :D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...