Jump to content

King's Bounty: Armored Princess


Rejz

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igra je super. Mada na lvl10 sam dosao u Veronu i kupio crnog zmaja ... sada je jebeno dosadno posto sve ubijam bez da izgubim jedinicu :/ , ne znam da li me je usralo ili ne al ovako sada je postalo mnogo lagano a bilo je prilicno cupavo pre toga :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Najzad sam zavrshio igru. Ostala su mi samo poslednja tri boss-a ali nikako da u'vatim vremena da zavrshim igru, pa je tako stajalo skoro mesec dana!

Utisci su da je igra fenomenalna, iako je mozda za nijansu duza nego shto treba pa je pocela pri kraju da bude dosadna. Dodushe sam sam kriv za to, sa obzirom da sam ocistio sve neprijatelje na mapi iako nisam morao [:D]. Hvala vam braco rusi na izvrsnoj zabavi i samo tako nastavite!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, ja sam lvl 30 mag, i pocinje polako da me nervira koliko mora da traje jebeni fajt dok ne pobijem vojsku, i posle vozdignem svoju, jer jos nema nigde resurrectiona jebenog, pa moram da se patim sa sacrifice-om. Malo zavidim onima koji to zavrse ocas posla sa warriorom, pomocu berserka i mase vojske, no dobro... prezivecu:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Hmm, postoji nekoliko zagarantovanih nacina da se dobije ressurect spell. Znam da je jedan ako odesh da predash mac onog poludelog paladina Tomasa Torkvea ili tako neshto. Dash taj mac onom matorom popu koji ti je dao quest i dobijesh nekoliko skrolova medju kojima je i resurection. Postoji josh 2 takva mesta, i na oba sam dobio resurection skrol, ako se dobro secam. Ja sam ga inace kupio na onom dwarfovskom ostrvu na T negde oko 30og nivoa.

Mada, i ne treba ti ako koristish paladin+inkvizitor kombo.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Da, ima dosta kombinacija, recimo ja imam battle droide i repair droide u dva steka podaljene, pa zrtvujem 15 bdroida da dobijem 3 grifina/paladina, a posle ih popravim sa rdroidima. Ako ima u vprotvnickoj vojsci royal zmija, impova, assasina, alchemista, vampira itd, uz dosta strpljena sa magic springom i sacrificeom mozes i da udjes u fajt sa, recimo, 20 pladina, a izadjes sa 30, koliko ti leadership dozvoljava...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ok thx [:)].

Normal ... citao sam malo okolo kazu da je normal prelako a da je sa paldinom malo teze nego sa ostalim clasam oO nema veze kada zavrsim krenucu na hard. thx anyway igra je super :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zavrsih i ja igru pre neke 2 nedelje pa da napisem malo utiske posto vidim da ste rezurektovali temu :).Igra opasno smori pri kraju,da ne pricamo o antiklimaksu zvanom Bhaal.To je posledica toga sto su braca Rusi previse stvari prepustili slucaju.Random encounteri,random jedinice za kupovinu,itemi,ma sve zivo.I onda se nekom igra otvori posle 2 sata a nekom posle 4 dana igre.Nekako sam imao osecaj (pogotovo pri kraju igre) da ne pratim pricu nikakvu nego da jednostavno cistim sve zivo,i da je to jedini cilj igre.E sad,posto sam nabrojao zamerke da dodam da je igra sjajna zato sto...jednostavno...to je taj stari kings bounty,duplo veci!Prvi deo je imao vise smeka,i bolje je bio koncipiran to stoji,ali bi igrao opet neku slicnu ekspanziju dok mi oci ne ispadnu :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a'a i meni je isto bilo rsmo posle nekog vremena...kad sam imao otvorena 3-4 ostrva od jednom i ne znam gde shta da radim, i onda je bilo mucenje odem ubijem 2 kripa vamo, pa 2 tamo, pa plovim na drugo ostrvo, tamo 2 kripa levo desno bla bla.... nznm da na svakom ostrvu ima po jedan megazajeban baja i da on daje chart za sledece, onda bi bilo malo zanimljivije, bar ja tako mislim :P

a sto se 'kad je postalo lagano' tice... ja sam prvih 30 nivoa smrdeo samo tako... 500golda kod sebe uvek... i taman kad iskripujem 200k onda mi sva vojska vec bude mrtva i onda moram da potroshim opet pare i tako u krug... dok mi nisu izleteli knightovi i horsemani, onda sam za sat vremena nakripovao milion :P a zavrshio sam igricu bez chest armora... fking random...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Igra li neko Crossworlds ?

Poludeo sam od onih goblin shamana i njihovih astral attacka...Ne znam kako da se odbranim [:(!]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...