Jump to content

King's Bounty: Armored Princess


Rejz

Recommended Posts

Neverovatno dobra igra, koja nam je tokom prosle godine probudila nostalgiju i vratila u neke stare dane, ali sa novim smekom, nam se ponovo vratila, u novom izdanju (i napokon na engleskom jeziku :P), King's Bounty: Amored Princess je stigla!!

Hehehe, da ne kenjam dalje, sad sam instalirao igru i upravo zapoceo kampanju, vratio se taj osecaj od proslog puta, stvarno fenomenalno, nemam sta dalje da kazem sem pravac na igranje ;)

Uzivanje moze da pocMe!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam skinuo i instalirao skidrow verziju..I za sada radi ok

Nego...Jel ima negde opcija da se ubrza borba..Cini mi se da je u proslom delu bila takva opcija

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

oho dobra vest :D

steta sto nisam presao prosli deo :( jednostavno je bio game over nisam vise imao pare da kupujem vojsku i done :D

stavio sam da se skida

vidim da sada moze da se ide do 50 lvl jel moze da se koristi stari lik ?

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Instalirao malo pre. Opet me drnda podrska za wide screen, suzen mi je ekran na rez 4:3 iako je postavljen zapravo bio 1920x1080 . Za prvi deo sam samo stavio 1600x1050 i prosirio ga je bez rastezanja slike.

Sta htedoh da pitam. Prosli put sam igrao sa warriorom. Sve je to lepo malo vise vojske, vise rage-a, al nisam bio bas prezadovoljan. Pravio sam tenka, sve na def :), ok je bilo s obzirom da sam igrao na normal. Trudio sam se da gubim sto manje jedinica i islo mi je ok tako. No, da ne smaram sa proslim delom. Sta predlazete za ovaj? Nije bas da su stavili ko zna sta novo :) Razmisljam da igram sa magom. Prosli put sam vodio neku polu elfovsku vojsku (black dragons, hunters, elves, dryads, orc shamans) i super su, volim archere i gomile abilitija. Doduse sad razmisljam o nekoj drugoj kombinaciji. Imal ideja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...