Jump to content

Patrijarh srpski Pavle !


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

covek moze da izjavi saucesce ili zaljenje kako god hoce. ako je neki englez ozaloscen jer je umro pavle, ocemo li ga uciti onako fonetski da prica 'poucivauj u majrou'? ako je tebi forma vaznija od namere, onda jebiga.

takodje, mozda je neko ateista pa nece da prica religiozne 'ispracaje'.

onaj ko dodje i kaze 'jebiga, smor gud baj pajo' i to iskreno misli, sasvim je legitiman za ovaj topic.

i ne govnajte vise.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

moram se pohvaliti da sam imao tu cast da ga upoznam i poljubim mu ruku, al bese to davno.. pre jedno 15ak godina. covek je cekao autobus na stanici, i ja i deda smo ga pokupili i odvezli do Visokih Decana.

tako veliko srce a tako skroman covek

svaka cast, to je bas lepo od vas.

olakavajuca okolnost u svemu je sto je umro u snu i zaista je zasluzio tako laganu smrt posle citave dve godine bolovanja i mucenja na VMA... steta sto je tamo morao da provodi poslednje dane ..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Bas mi je zao. Jedan od retkih verskih poglavara koji je bio voljen i poshtovan i od pripadnika drugih veroispovesti i od ateista. Mislim da je Srbija danas izgubila jako znachajnog choveka, i ja lichno jednog od dvojice 'javnih lichnosti' koje sam najvishe volela.

Neka mu je vechna slava.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Bas mi je zao. Jedan od retkih verskih poglavara koji je bio voljen i poshtovan i od pripadnika drugih veroispovesti i od ateista. Mislim da je Srbija danas izgubila jako znachajnog choveka

+10

slava mu

Edited by George Jung

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

jedino svesteno lice o kojem sam imao pozitivno misljenje... gotivni matorko koji se nije bojao da ispolji

svoj stav po pitanju tiranina milosevica kao svi ostali sedomudi dark servanti...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...