Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Hteo sam ja da postujem, ali nisam hteo posle plekija. Necu da me bije maler ceo dan :D

1259512342651.jpg

onu suicidegirl od juče nećeš skoro prevazići, m8 :)

in other news

matoriii.jpg

nismo zajedno ovce čuvali al dobar si dečko pa se valjda nećeš naljutiti ako ti kažem da preko fejsa deluješ kao class a attention whore. :)

Link to comment
Share on other sites

nismo zajedno ovce čuvali al dobar si dečko pa se valjda nećeš naljutiti ako ti kažem da preko fejsa deluješ kao class a attention whore. :)

Zato se i trudim da imam sto manje prijatelja, da ne smaram ljude :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Bio juce kod lekara, pa em sto mi nadjose grip, naplasise me i kako mi neki slajmovi odose na pluca, a nigde slajma, al nesto tesko disem. well, bar da prodje glavobolja pa da igram dragon age.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

josh uvek u kuci polako jedemo tortu reformu koja je ostala od burazerovog preuranjenog ispracaja u vojsku. Jeste da ne volim cokoladne torte koliko i vocne ali jedno ili 2 parceta dnevno bash prija

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

svinja je bas pocela da lupa... ja imam 39.5 trenutno,ali srecom nije jos na pluca otislo. ali ono,raspadam se,jedva sam na fejsu izblejao par min. =/

Idi kod lekara, pa da vidis dal je sezonski ili ^(oo)^

Ja imam sezonski i iste te simptome, ako ne popijem brufen uvece se dize temperatura preko 39 sa 5.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...