Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Imam neke dve potencijalne bleje večeras, obe su sasvim nesigurne, već vidim da ću završiti ispred kompa radeći nešto -.-

to je kul, go witta flo. ja imam dve bleje veceras, obe su potencijalno bezveze, vec vidim da cu se smoriti umesto da zavrsim ispred kompa radeci nesto, like, an illustration or something ne daj boze.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro to, nego kazem konkretno danas moj i tvoj slucaj kad se uporede. imam dve ruzne bleje, a ici cu na neku od njih da kao ne bi bio 'unakazeni invalid izopsten iz drustva', sto je jedenje govana jer ako sedim sam na kompu (umesto na ruznoj bleji), mozda i uzmem pa uradim nesto pametno.

a sto se konkretno tebe tice, pa cimaj ti onda petcima i subotama ljude, ne cekaj bleje da se ustanove same od sebe:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo da kažem da sam zvao vudua na bleju i da je prodao jer već ide na nešto drugo.

mnogo vajnuje taj vudu.

osećam da zapravo ima pet ekipa s kojima bleji, jednu ribu s kojom fura i još tri koje prca, posao sa platom od 100 hiljada, auto i stan.

Link to comment
Share on other sites

eto vudu, svi bismo s tobom, ali nema organizacije! sto se mene tice, fazon je u javljanju nekoliko dana pre, a i tad mozda imam nesto sto moram da ispostujem, al obicno ako se javi par dana pre to je do jaja. JAVLJANJE PAR DANA PRE JE OSNOVA BLEJE!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja idem sa ortakom da trazimo njemu stan posle, nemam sta pametnije da radim.

Jedan ortak dobio potres mozga, drugi sjebao nogu, miljenica me nije zvala ni najednu zurku, tako da nikakav rejv veceras. Mozda i bolje, posto sam izmoren.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...