Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Beograd -- Od predizbornog obećanja da ce građani Srbije dobiti akcije javnih preduzeća u vrednosti od hiljadu evra, kako sada stvari stoje, izgleda neće biti ništa.

Ne samo da su srpske vlasti probile rok do kojeg je građanima trebalo da budu podeljene akcije, nego sada dovode u pitanje i njihovu vrednost. Umesto 80, odnosno 100 evra koliko se prosečan građanin Srbije nadao da će dobiti od države i koliko mu je ta država, odnosno njeni najviši zvaničnici, obećavali, sada se govori o 20 evra.

[roflmao]

nema besplatnog rucka :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gladan sam, piski mi se i na poslu sam...:(

Mada, malo sam gvirnuo u dupence sekretarici, pa mi je lakse...:)

Država troši milijarde bez pokrića

Autor: D. Nišavić, T. N. Đaković | Foto:D.Milenković | 28.11.2009. - 08:00

Prva revizija završnog računa budžeta u istoriji Srbije, koju je juče predstavila Državna revizorska institucija, iznela je na videlo neverovatnu neodgovornost u trošenju novca građana, koju su pokazale sve kontrolisane institucije - 14 ministarstava, Uprava za trezor, Uprava za javne nabavke, Uprava za zajedničke poslove i Direkcija za imovinu. Samo je u sistemu javnih nabavki utvrđeno da je više od dve milijarde dinara u sivoj zoni...

Ko bi reko....

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E majke im ga spalim bezobrazne!

Krenemo keva i ja po kupus, na pijacu. Naravno, oko pijace kamioni, natovareni kupusom, ljudi kupuju, sve kako treba.

Obiđemo sve kamione, da keva proveri kvalitet kupusa i da odabere najbolji mogući. Prođemo pored predizbornih štandova (pošto su, je l', na Voždovcu uskoro izbori). Ja malko progunđam, ali ok.

Stanem ja, da ne vucaram kolica unaokolo, kažem kevi da mi mahne kad nađe kupus koji traži, pa da priđem i natovarim na kolica. Taman mi keva mahne, ja krenem da prilazim kamionu, tip odjednom, zatvara kamion i beži u obližnje rastinje.

Razmišljam koj' mu kurac? Da l' mu se pripišalo ili prikenjalo, pa ode čovek da se istovari... Gledam u kevu, rek'o možda ga ona napušila nešto, al' mi nelogično. Keva isto gleda, ništa joj nije jasno.

U sledećoj sekundi prileću dva pripadnika interventne, četiri saobraćajca, jedan saobraćajac u puloveru (major, rekao bih po čvarcima) i opkoljavaju kamion. Ovi iz interventne vade palice i zauzimaju "usro sam se, nemo' da mi neko priđe, lemam" poziciju. Prilazi neki baja u kožnjaku, sa torbicom preko ramena i gomilom papira u rukama, rekao bih komunalni inspektor. Prilazi drugi baja, isto u kožnjaku, sa kamerom i kao snima "akciju".

Ja pogledam okolo i shvatim da oko svakog kamiona ima po jedna ovakva grupa. I kao wtf? Kao šlag na tortu, stižu dva patrolna automobila sa sve uključenim rotaljkama i sirenama.

Oni, mukice, našli da sprovode red i zakon na pijačni dan, kad ljudi kupuju kupus da ture na kišeljenje.

Naravno, ostali smo bez kupusa, jer su zatvorili i oterali sve kamione.

Jebo sam im majku! Krenem glasno da negodujem i da ih pičkaram, keva me ućutkuje, digli mi pritisak na milion.

Pa pička vam materina, jurite bre tamo kojekakve krimose, lićimure i demone, a ne ljude koji u sezoni prodaju jebeni kupus!

I tako...

Link to comment
Share on other sites

@Ale

U brate, od futoskog se sarme tope u ustima...:)

Nego, da ti nama otkrijes kako keva testira da li je kupus dobar...da i mi znamo :)

@MC

neces prcati :ppPPPpp

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Nego, da ti nama otkrijes kako keva testira da li je kupus dobar...da i mi znamo :)

Pokušavam sve ove godine da skapiram, ali mi ne ide. Ima neka fora u onim listovima, pa koliko su izražene žile na istim, pa da li je tufnast ili nije, pa onda kakve je boje... Jedino što sam uspeo danas da skapiram je da kad zagrizeš malko list, on treba da bude sladak. E sad to treba povezati sa svim ovim što sam naveo ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...