Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ma pusti ga, postao drugar sa Perom i vec misli da moze da radi sta oce.

Sacemo Dusici da pustimo screenshot, pa ce da vidi on!

kakav brate ss? Nemoj da si tako tajanstven! :)

i jel imam ja tebe na fejsu?

onda će prvo da se plakne pa da se ubriše

i have nothing else to teach you! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne dirajte mog novog ortaka, da ne padne berba ušiju :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

fu, ja sam ti stari ortak :D

nisam puno radio danas i to mi skroz prija.

ti si komšija iz Fensilenda, to mu skoro dođe kao krvno srodstvo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

17.11.09. (utorak) se odrzala debata Centra za demokratiju "Plemenito zavestanje".

o cemu je tamo bilo govora imacete priliku da pogledate na b92 info kanalu u vise navrata, najverovatnije prvi put u 21h u sredu 18.11.

za net strim: http://www.b92.net/tv/program/stream.php

Uvodne reči u debati dale su Radmila Blagojević-Lazić (Klinički centar Srbije, Urološka klinika) i Zori...ca Pavlović (pomoćnica ministra, Ministarstvo zdravlja). Razgovor je moderirala Ljubica Gojgić (novinarka B92). U debati su učestvovali: Aleksandra Simić ("Sve za osmeh"), Aleksandra Galonja (ISC), Darko Mirković (VMA), Dragan Vučović (Klinički centar Srbije), Dragana Vujić (Institut za zdravstvenu zaštitu majke i deteta "Dr Vukan Čupić"), Ivana Filipović (IFMSA), Ivana Lukić (Ministarstvo zdravlja), Jelena Antić (Udruženje prijatelja i roditelja dece bubrežnih bolesnika "Sve za osmeh"), Jelica Alargić (koordinatorka Donorskog informativnog centra Vojvodine), Jovan D. Vasiljević (Medicinski fakultet Beograd), Ksenija Krehov-Radović (RSK za transplantaciju), Marija Ljubičić (IFMSA), Marijana Savić (NVO "Atina"), Marko Teodorović, Miladin Tanasković ("Renalis" Udruženje bolesnika na kućnoj dijalizi), Miodrag Golubović (Institut za kardiovaskularne bolesti Vojvodina), Miroslav Milićević (KCS, I lekarski tim za transplantaciju jetre), Mitar Đurašković (Koordinator za borbu protiv trgovine ljudima, MUP), Nataša Vučković (narodni poslanik), Petar Otašević (Institut za kardiovaskularne bolesti "Dedinje"), Slavica Đukić-Dejanović (Narodna skupština Srbije, KC Kragujevac), Vidojko Đorđević (Klinički centar Niš), Vladan Popović (Klinički centar Vojvodine), Vladimir Đukić (Urgentni centar KCS, direktor), Zoran Kovačević (Nefrološka klinika VMA), Zoran Milošević (KC Vojvodine, šef transplantacionog tima), i drugi.

http://www.politickiforum.org/index.php?vrsta=tribina&kategorija=&tekst=33&naredba=prikaz&br_stranice=

Link to comment
Share on other sites

Diane T: Welcome to Lands’ End! My name is Diane T. How may I help you today?

you : I want over 9000 of those polish moccasines and you shall give them to me!!!!!!!! also, the game

Diane T: One moment, please.

Diane T: I am not sure what you are requesting.

you : over 9000 polish moccasines!!!!!!!!!!!

Diane T: What is a polish moccasin?

you : polish moccasines!!!!!!!!!!!!

Diane T left the chat.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...