Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gudise slao sam mailove par puta u zadnjih 3 godine i sam znas,i bukvalno su mi bezobrazno odgovarali u jednoj recenici...,,Prestani da pokusavas necemo ti nikad skinuti zabranu,,.

Vec dugo se nakanjujem da posaljem novi i pre neki dan nadjem neku web formu na netu,i popunim je...traze sve podatke,SQ-SA,pasosh etc...i u 1000 slova da se objasni problem.

Stigao mi mail juche i kazu za da je issue resolved.

Greetings,

Thank you for your e-mail. From our records, it appears as though your Account Security related problem has been resolved. We are currently working to remove any payment blocks that my be active on your account at this time.

mada juche je blokada jos bila aktivna kada sam probao da kao rename...sad cu probam opet.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

TBC jeste bio extra, i ja sam ga gotivio dosta bas, i bio mi je nesto gotivniji od wotlka, ali ne bas tih 5 puta k'o sto rece.. meni uopste nije toliko losiji u kolicini u kojoj ljudi whinuju non stop na njega. Al' da, u pravu si... 1000 puta vec sazvakana tema.

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

vi ljudi ocigledno niste upuceni o cemu se radi u igrici atm

hot fixovan je resilence

ljudi sa 1200 resilienca sada ne umiru nikada, a ljudi koji igraju u pve gearu umiru za pola secunde

usao sam u bg na par partija danas sa healerom i odjednom je pocela s3 da mi se prividja

ne umirem nikada udaraju me masovno kreteni sa zelenim/pve gearom i ne skida mi se hp

u kurac ih ljubim za ovo, sledeca sezona ce izgledati normalnije dosta

Link to comment
Share on other sites

nego Suny reci mi kako si uspeo da odblokiras paymenth method? Ocu ja da pokusam da odblokiram zaboravljeno zlo :D

ja sma na mom accu skinuo payment method tako sto sam nazvao support njihov pricao sa izgubljenim engleskim i rekao da ja nikako ne mogu da igram, nesto nece da udje, likusa na telefonu se malo iznervirala ustvari malo vise, i kaze ne mozes da igras zato sto ti je istekao acc, pitala me za sav info od imena do sq-a i cd keya , i kaze evo skinut ti je ban sa kartice samo uplati i igraj :D, a nisam ni zvao zbog kartice ali sam je toliko smorio da je i to uradila.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

vi ljudi ocigledno niste upuceni o cemu se radi u igrici atm

hot fixovan je resilence

ljudi sa 1200 resilienca sada ne umiru nikada, a ljudi koji igraju u pve gearu umiru za pola secunde

usao sam u bg na par partija danas sa healerom i odjednom je pocela s3 da mi se prividja

ne umirem nikada udaraju me masovno kreteni sa zelenim/pve gearom i ne skida mi se hp

u kurac ih ljubim za ovo, sledeca sezona ce izgledati normalnije dosta

Igracu 5v5 napokon !!!

I ja sam bas tesirao kako radi.

Vec vidim da prot ret ili prot heal paladina ne mozes da ubijes.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

GJ sube :)

----------------------

Frikcije ili fakcije ili frakcije ilikakogod top 50 charova sa arena junkies statistike :

1. Hordas

2. Hordas

3. Hordas

4. Hordas

5. Hordas

6.-10. Horda

11.-15. Horda

16.-35. Horda

36. Ally

37.-48. Horda

49. Ally

50. Hordas

http://www.arenajunkies.com/rankings/player/

------------------------------------------------------------------------

meni prvo sto pada na pamet kad se ovo pitanje potegne je da prosto NISAM MOGAO da se otmem utisku koji sam imao kada je WLK izasao, a to je da je u TBC ulozeno daleko vise truda nego u WLK. I ispostavilo se upravo to kada su rekli da su za vreme rada na WLK radili unapred i Cataclismu.

I nema vise "when it's done", sve se tweakuje u letu, kraba eksperimentise direktno na live serverima, al bitno da je PR tu i da je plavih slova po forumima vise nego ikad...

Mozda je vecina tog posta tacno, ali ovo podvuceno cini ceo post gomilom gluposti kad se sve sabere i oduzme.

Svaka ekspanzija je bila mnogo kompleksnija od prethodne i zato je igra debalansiranija.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

mozda da on nije nabacio 15 stackova onog bleeda sto mu boss nabaci u whirlwindu bi mogao da ga izhealujem pored tanka, a ovaj damage je od DP i SWP sto sam bacio na pocetku fighta, toliko o tome

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...