Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Tacnije, gearscore je ok addon za ljude koji ponekad prave pugove, i raid leaduju ih.

Naravno da je retardirano uopste spominjati gearscore kada se radi o 5man heroicima, pa cloth lik moze da tankuje skoro svaki 5man ako ima dobrog healera.

Ali za ljude koji prave ICC, i Totc pugove, pogotovo 25man, gearscore je nesto extra, dosta pomaze i cuva vreme raid leaderu. Naravno da gear ne govori sve u 100% slucajeva, ali kada RL vidi lika sa 5200+ gearscore, to mu je bar garancija da ne uzima lika koga treba boostovati. Naravno, uvjek mozes naci 5400 gs lika koji radi 2.5k dps jedva onako, ali opet ne mora da znaci.

A praviti svoj raid pug, u kome bi zajebao gearscore, i isao tom metodom da popricas sa likom neke generalne stvari da vidis dal je noob ili ne, zahteva MNOGO vremena, i jedno 150 whispera sa svih strana, sto je frustrirajuce. :)

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je trajalo pola sata onda sam uzeo lopatu da cistim usrani sneg al nvm seo sam i uzeo sporegar i shatari skyguard rep sa normala na exalted za ovo jutro :)

edit : stavi ga u neku klinku zivot ce odma da ti dobije smisao iste sekunde makar je tako u mom slucaju :):):)

inace ovo je pobeda wowscrnshot012810115838.jpg

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Postoji fakcija Oracles koja se nalazi u Sholazaru, dignes revered sa njima i mozes da kupis jaje koje se leze nedelju dana. Iz tog jajeta imas sansu da dobijes tog proto drake-a (doduse jako malu).

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Jbga, mogao bih da se naserem svega i svačega ovde, da ispljujem WoW jer je postao teško sranje ali čemu...

Kupiću GW, možda je malo "ozbiljnija" igra što se tiče dizajna ali biće kao sa WoW-om "probo pa se usro"...

treba mi nešto novo jbiga. Probao onu Heroes of Newerth*, i shvatio zašto mrzim dotu.

Ušao na match "...for Noobs" jer naravno noob sam, ne znam, prvi put igram, nije mi mnogo stalo do same igre ali hoću da probam...

Krenulo je, pa ne malo, konstantno pljuvanje mene, otišao sam ovamo a nisam otišao tamo.

Koji jebeni kurac onda piše "for noobs"?! Ispalo je da nisam noob već beginer i da ne treba uopšte da počinjem igru dok ne pročitam detaljan opis svih 60 heroja i x4 magija/mogućnosti i sve to naučim i shvatim/razumem i onda dođem da igram sa nubovima. Naravno, ko bi pljuvao najviše na chatu nego neki random debil iz Srbije.

Mogao sam ovom liku da vadim utrobu na živo a da ne trepnem koliko mi je digao pritisak.

Alt+f4 > uninstal. Sramota me je da u Guildu kažem da sam sa Balkana. E da, nekada mi je bilo ok

da me "gankuju" šabani dok mirno skupljam izmet (quest item soulbond) za quest, nema veze, pustiš debila da se iživi, to mu je sve što ima...sad...

srce mi je u grlu i ne mogu da se smirim pola sata, ne znam odakle mi to ali uopšte nije zdravo...

Ljudi su glavni faktor zašto zamrzim igru... Dao bih sve samo da se na pola sata vratim u 2005. godinu...leto, ja u Elvin Forestu... lvl1 lock...

Ili prvo igranje WCIII... krene intro a ja se pogubim... Vreme je da se ženim x)

Edited by nolajfer
Link to comment
Share on other sites

Zato ja cekam 2011. i famozni Star Wars: The Old Republic mmo.

Guild Wars u principu nije los ako nisi igrao WoW pre njega, u suprotnom, smorice te igra vec posle par lvla. Grafikom sam odusevljen, sjajna je igra stvarno s obzirom da se ne placa mesecno, ali WoW mi je sjebao igranje 99% ostalih igara toliko da svaku uporedjujem sa njim :S

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...