Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidi ga ovaj

60362474.th.jpg

jel ga zna neko. Vapceslukom mu je main

koji je companion upitanju?

Pre jedno 2 meseca krenem da levelujem shamana i joinujem neku leveling guildu. I jednog dana pohvali se neki lik u gchatu "lol my 2nd Parrot Cage (Hyacinth Macaw) today. Ja mu bacim neko spiku i tu mi postameno ortaci za 5 min i pitam ga jel oce da mi proda papagaja. On kaze kao dao bi mi za dzabe ali treba mu golda za skillove i repair. Ja mu dam 50g on nije znalo sta ga je snaslo. 10 min kasnije sam prodao papagaja za 5k golda i to sam se zajebao jer sam kasnije cuo da moze za vise da se uvalja :S

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

igrica je postala kurac levelujem treceg druida samo random dungeoni jebano sam izgubio sva rl dokumenta koja postoje sedim kuci 15 dana nisam izaso iz gajbe nemam vozacku nemam kola nemam nista nisam karo 5 dana naduvo sam se sa ribom porasla mi brada 3 pakle na dan i licim na kurac jbt kakav los dop odo u pizdu materinu lepu

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

gde si ti bio u vanili kad su se whelpovi prodavali za 5k (a to je tada bilo mnogo para:D) :)

Realno 5k golda tada je bilo ko sada 100k ,bez preterivanja , ovo sada je takav smeh za pare .

Mada tako mi se i svidja,zajebi vise farmovanje dire maul-a i strata ko budala , kod mene na serveru 20k za tog peta traze, a realno dok ga nisu stavili da je epic bio je oko 2k max ..ljudi su stvarno retardirani ,vide epix peta i cena skoci 4x .

Link to comment
Share on other sites

i ja se secam da su se goldi u vanili mnogo teze skupljali ali isto tako se secam kad je drugar levelovao svog maga pocetkom 2006. skupio je 1000g za epica na 56. lvlu i to prodavajuci vendor trash i preko AH a to je njemu bio prvi lik tako da mi nije jasno kad neko kaze da je nedeljama posle 60. lvla grinda za epic mouna

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Logicno da se teze sakupljalo, jer je bilo manje prihoda, tj. jedini prihodi su bili loot i vendor eventualno da uradis sve kvestove pa tako da zaradis, a ako gledas zaradu preko AH isto ti dodje, dobijes ti ali oduzmes nekome drugom, opet se sve vrti u krug.

Sad ladnjaka nakupis 300+ g dnevno ako izvdojis malo vremena.

mmm i da, poz svima

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je max golda u vanili koje sam imao bio 400 :).

Mounta sam kupio tako sto mi je 5 ortaka iz KGBa dalo po malo kesha koji sam vratio sledeci dan posto mi je to vece u ZG (u taj Zg trebali da dodju neki tada fensi likovi sa servera pa me bio blam da jasem kroz ZG na magarcu :PPPPP) pao epic degger sa fire rezom na koji sam roll 100 i zavljao tacno toliko da vratim dugove(lik koji ga je kupio sledecih 6 meseci je pokusao da ga proda po vecoj ceni i zaradi pare i nikad nije uspeo).

Sada sam od nove godina do danas potrosio 40 k golda...toliko o goldu tada i sada.

@kemp

pervu jedan.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...