Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja predlazem kreatoru (ili bilo kom drugom modu/adu) da umesto pisanaj wall of text na jos mnogo veci wall of text zaustavi izgradnju brda govana i posalje zidare na par dana odmora. Bole me oci i glava a nisam ni 10% procitao.

Nije bitno ko je u pravu, samo mi nije jasno kako neki ljudi imaju 6+ godina i jos nisu ukapirali do dan danas da nema poente objasnjavati retardu/debilu/... da je retard/debil/... , jer kad bi retard/debil/... shavio da je retard/debil/... on ne bi sada bio toliki retard/debil/... kao sto je sad retard/debil/... .

Svi smo mi retardi/debili/...(na razlicitim nivoima i frekfencijama) i kad nam neko kaze da smo retard/debil/... ljutimo se i svadjamo zato sto to znamo, ali ne zelimo da prihvatimo, zato s t f u , i pricajte/pitajte nesto sto je interesantno/zanimljivo/... ovde, a ne da se trudite da objasnjavate jednom retardu/debili/... koliki je retard/debil/... .

Omg, sad sam ja ispao retard/debil/... koj pokusava ostalim retardima/debilima/... da objasni nesto ... ffs

@mod & ad

Inace meni ne treba odmor, osecam se bolje :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome sto svi mogu da napisu sta hoce, prozivaju i provociraju iz dosade i lako ulaze u sukobe preko interneta, a da takve iste diskusije i konverzacije vode IRL nebi im palo napamet da se nastavljaju. Koriste se ostriji izrazi i vredjanja jer kao sto je neko ranije napisao nepostoji sansa da im iz monitora izleti pesnaja i izbije sve zube. Svima je ego mnogo veci i naravno svi su najpametniji. To je danasnji mentalitet (uglavnom mladjih) ljudi koji koriste forume i tu se malo sta moze promeiti. A o tome kolko failuje mozak danasnjih klinaca koji je sve vise i vise po forumima bi mogao tomove da pisem...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nepostoji sansa da im iz monitora izleti pesnaja i izbije sve zube

da, iza tastature su svi junaci

To je danasnji mentalitet (uglavnom mladjih) ljudi koji koriste forume i tu se malo sta moze promeiti. A o tome kolko failuje mozak danasnjih klinaca koji je sve vise i vise po forumima bi mogao tomove da pisem...

em je mladima posebno gadno jer inace imaju usijanu glavu usled hormona i svega, em ova ventilisanja i dolivanja ulja na vatru pogorsavaju celo sranje, a kako ce se oblikovati preko internet komunikacije, ne zelim ni da razmisljam...

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome sto svi mogu da napisu sta hoce, prozivaju i provociraju iz dosade i lako ulaze u sukobe preko interneta, a da takve iste diskusije i konverzacije vode IRL nebi im palo napamet da se nastavljaju. Koriste se ostriji izrazi i vredjanja jer kao sto je neko ranije napisao nepostoji sansa da im iz monitora izleti pesnaja i izbije sve zube. Svima je ego mnogo veci i naravno svi su najpametniji. To je danasnji mentalitet (uglavnom mladjih) ljudi koji koriste forume i tu se malo sta moze promeiti. A o tome kolko failuje mozak danasnjih klinaca koji je sve vise i vise po forumima bi mogao tomove da pisem...

a jos gore od svega toga je kad skontas da imas 18+ godina, a saljes odgovore deci koja se prave pametna i prozivaju te preko foruma.... onda ti ispadas veca budala. (ne mislim na tebe)

Edited by gnomic ^^
Link to comment
Share on other sites

kapiram da mohi nije bash klinja, znam da radi u podrshci jednog ispa, kao i ja u ostalom...

a vas 5 zadnjih shto ste prosuli pamet po forumu mozete svi da mi se sagnete.....

da ste toliko pametni koliko ste preko jebene tastature ne bi gubili vreme u wowu/ruru... tako da ne serite nego ako vas boli glava od chitanja rura, koji se nije promenio poslednjih 5-6 godina da ja znam, lepo zaobidjite i idite na barbi forum ili neki elite security politichki topic... PAMETNJAKOVICI sa 18+godina zamisli...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

e ovako vratio sam acc sto mi je bio hakovan, i na battle.net se mogu ulogovati a kad udjem u igru i ukucam mail, i pass sa battle.net-a izbacuje mi da je pass pogresan. inace pretplata mi je istekla, pa jel moguce da je zbog toga? + na us.battle.net se mogu ulogovati a na eu.battle.net nece, inace acc mi je na eu serveru. pa da li neko zna sta bi moglo biti???

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

e ovako vratio sam acc sto mi je bio hakovan, i na battle.net se mogu ulogovati a kad udjem u igru i ukucam mail, i pass sa battle.net-a izbacuje mi da je pass pogresan. inace pretplata mi je istekla, pa jel moguce da je zbog toga? + na us.battle.net se mogu ulogovati a na eu.battle.net nece, inace acc mi je na eu serveru. pa da li neko zna sta bi moglo biti???

Ako ti je isteklo, pisace ti da je isteklo kad ukucas. A ako ti je account evropski logicno da ces da mergujes acc na eu.battle.net, verovatno je to problem

Link to comment
Share on other sites

brate ne vodi rasprava nikud , sad lepo edituj post i reci kako si vajpovo u gundraku na 2 bossu i bice sve ok , nisi ni prvi ni poslednji koji se svadja ovde brate i nas stvarno sve zabole patka za tvoju raspravu i bitku sa vetrenjacama,da bi svadja imala iole smisla treba ti jos 5k postova pa da i neko obrati paznju i kaze vidi ovo dvoje sa 5 postcount zvezdica se svadjaju , ovako svaki 30 lik ovde ti cita post tako da nema smisla.30 ljudi ti je reklo da se okanes svadje , sto si ti poseban pa neces da iskuliras ? sta oces da postignes ?

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

brate ne vodi rasprava nikud , sad lepo edituj post i reci kako si vajpovo u gundraku na 2 bossu i bice sve ok , nisi ni prvi ni poslednji koji se svadja ovde brate i nas stvarno sve zabole patka za tvoju raspravu i bitku sa vetrenjacama,da bi svadja imala iole smisla treba ti jos 5k postova pa da i neko obrati paznju i kaze vidi ovo dvoje sa 5 postcount zvezdica se svadjaju , ovako svaki 30 lik ovde ti cita post tako da nema smisla.30 ljudi ti je reklo da se okanes svadje , sto si ti poseban pa neces da iskuliras ? sta oces da postignes ?

Ispravka, wajpovo sam na 1. bossu Gundrak, kad sam n00b, sta cu. :( Sreca pa imam takvih kao sto si ti da me nauce.

Svadjanje? Svadjanje bih ja opisao kao malo drugaciju stvar, tamo smo se ja i on samo malo raspravljali.

K'o sto rekoh, ne cita ti se rasprava neka, odjebes od nje.. Pre cu i neku raspravu da citam nego neku uzaludno smjesnu teoriju koju si ti prosuo u proslom postu.

@Kreator

Opusteno, nisam bas ja pao s Marsa ovde pre 2 dana, znam otprilike ko i sta ovde postuje, pratim ja ovaj forum (ne bas od pre 100godina, ali ima vise od godinu dana ja mislim), nego ne postujem bas tako cesto, samo ponekad ;P

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

joxi, vidim ja da se ti nisi usr'o - ti si se ukakio.

svadja ti nije svadja nego rasprava, nerviranje ti nije nerviranje nego eto bash kuliranje (jer tesko te je nanervirati i u RL, a kamoli na forumu) mozda se i wall of text pishe sam?

jednom recju, nisi se usrao nego samo ukakio.

PS

ovi kojima je konstatacija da je internet mesto za ventilisanje usijanih glava preveliko pametovanje - zavrtite tockic na mishu malo jace preko takvih postova kad vec n'umete da koristite ignore listu (moja krcata) a saginjanje dzaba dozivate ovde [:D]

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

nema poente pisati ljudima u oci pogotovo ako je rur u pitanju i pogotovo ako su to neki klinci sto su juce otkrili ovaj forum i intertnet generalno i naravno da to ne znaci da ja to ne radim redovno nekad cak i sa velikim zadovoljstvom nemogu si pomoc lolz

dalje da nastavim mislim da nema nikakve poente igrati wow ili citati rur u 26 godini zivota ko sto ja to radim al nem pojma ko zna zasto je to dobro

poenta mohiju : nije lepo to sto pisas po ljudima

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ako ti je isteklo, pisace ti da je isteklo kad ukucas. A ako ti je account evropski logicno da ces da mergujes acc na eu.battle.net, verovatno je to problem

pa on je i bio mergovan sa eu igrao sam dosta sa tim acc-om preko bneta, ali sad kad mi je bliz vratio acc oce samo da se uloguje na us.bnet , a kad treba da se ulogujem u igru izbacuje mi da je pogresan pass, da li opet moram da zovem da mi to isprave ili postoji neka alternativa?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...