Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kako ne pishe? jer si ti bio da se prijavish za tu vojsu uopshte?

pa lepo,pishe da treba da sluzhim u poshti ali ne pishe datum i kazhu da cu biti naknadno obaveshten.I da,bio sam u vojnom odseku,jer su me sjurili sa pozivom dok nisam studirao ovih godinu dana :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

edestee!

Ustao sam pre sat i po,i ne zelim da izadjem iz sobe,jer je kevi tu neka drugarica koja je dovela cerku(10god),pa ne mogu da se sad maltretiram sa njima...Tako da blejim ovde dok ne odu :D.

Mozda idem danas na Zvezdu,nisam bio bas dugo,posle se pika rurcw,a za veceras cemo da vidimo jos :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa da, to sam i mislio!

reci mi samo jel moras sam da se cimas za sipku ili to vec oni tamo imaju??

koje si ti mere imao? :)

Tamo imas sve vrste sipki (ipak je to stovariste) :))

Samo izaberes debljinu koja ti odgovara.

Sto se mera tice, nemam pojma, a mrzi me sad da merim, ali napravis po sebi nekako kako ti odgovara, kakav hvat koristis. Inace, ja sam uzeo skroz ravnu sipku, nisam pravio ovo zakosenje na krajevima, meni tako vise odgovara

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Kako su nas pokrali autonomasi :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...