Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dan je smrt, bio na opstoj praksi, od zakazanih 150(planiranih 200) doslo 300 akrepa i jedan epic akrep koji je zapravo uspeo da bez zakazivanja, bez ikakve smislene saradnje sa osobljem izviče svoje do toga da mu je upravnik lično napisao recept za 2 leka pored već pomenutih milion akrepa koji su se uredno zakazali i čekali satima da dođu na red, lol, birokratija fail, angry penzos win. Sutra ginekologija, kolega koji je bio danas kaže da nam ne daju da nosimo kartone u ordinaciju, lol :p

Primili smo prvu vojničku platu! 1400 + 3257 dinara, plata + markica za septembar! \o/ Oj živote na sporednoj pruzi...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

VITJO UPALI MSN TREBASH MI

hahahahahaha...ne znam zasto,ali umro sam od smeha :D.

hijao,kako sam dobro jeo u kineskom restoranu(inace,prvi put sam jeo kinesku klopu). A kad mi je doneo lik tanjir,a ono neko povrce,sargarepe,kupus i zelen i onaj ljubicast,i neka sranja ziva,ne vidi se meso jbt...i setio se ja da mi je ortak rekao "nista ne gledaj sta jedes,samo zvaci"(znam da je penal,ne smarajte). I tako ja probao,i do jaja mi se svidelo... :)))

I tako,bio bas lep dan,sutra nemam NISTA,tako da blejkanje ceo daaaaaan... \o/

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

poceo lepo dan, predavanje na public speakingu, lika uradio speech o 2012 i onim majama i apokalipsi.

i decko lupa 15 minuta i ja pokusavam da se ne smejem, i zakljucak je sledeci

"i ok, sad mozemo da se preselimo na drugu planetu, ali ako ne budemo to uradili, zivite svoj zivot najbolje shto mozete u naredne tri godine"

Ja naravno tu padam u komu. Ne znam da li nas decko zafrkava ili je ozbiljan u svakom slucaju -- koma. I profesor tu uleti i zamalo me izbaci sa predavanja. Lolchina koja debilna nacija

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

leško, gde si bio na kineskoj?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pin Up se zove,u Strahinjica Bana 44(znam kako ti zvuci zbog lokacije,ali nije na tu foru :D).

atmsofera bas opustena,muzika lagana,a cene skroz lepe...devojcica i ja uzeli po porciju,po pirinac(sa nekim sastojcima,otkud znam) i po pice = 1200din.

Ja inace ne volim bas da eksperimentisem sa hranom,ali stvarno mi se ovo jako svidelo...sve preporuke! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam za taj pinup ali nisam bio, rek'o mora da je skupo imajuci u vidu lokaciju.

Sto se wallpapera tice, zupcanik nije bas okrugao, am i right? I morash da poradish na fontu tj. ispisu.

I nesto ste svi aktivni i imate neke svoje price na ovom pricajte, bash zanimljivo :)

Link to comment
Share on other sites

Pin Up se zove,u Strahinjica Bana 44(znam kako ti zvuci zbog lokacije,ali nije na tu foru :D).

atmsofera bas opustena,muzika lagana,a cene skroz lepe...devojcica i ja uzeli po porciju,po pirinac(sa nekim sastojcima,otkud znam) i po pice = 1200din.

Ja inace ne volim bas da eksperimentisem sa hranom,ali stvarno mi se ovo jako svidelo...sve preporuke! :)

jedem tu veoma često, rekoh da nije neko provalio neko novo dobro mesto :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutroo, ruzno vreme totalno...

Mora da se uchi, danas dosta obaveza u shkoli... a za tri dana na ekskurziju u Prag \o/

Ako je neko bio tamo ( a bio je sigurno ), neka mi ostavi par utisaka kako je tamo... ? Poshto sam video da im je kruna valuta, koliko euro ima krune?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...