Jump to content

jedna mala molba


Recommended Posts

na ovom forumu sam vec skoro 9 godina i prvi put od vas trazim jednu ovakvu uslugu i svima cu vam neizmerno biti zahvalan na pomoci

ovako, nisam neki preterano ozbiljan lik, caka sta vise, mnogi ce reci da sam prilicno neozbiljan za svoje godine; jedan od razloga je i mozda to sto jos uvek nisam prohvatio neki sistem (mnogi ga takodje nisu prihvatili ali ulaze u tok civilizacijske kolotecine i nekako deluju potpuno "normlano", ili kako vec to da nazovem)- imam svoje obaveze koje ispunjavam, ali ne moze me bog naterati da na pmr sedim kuci subotom uvece, ili da izadjem s jednim svojim prijateljem i uz jedno do dva pica pricam neke glupe, naizgled ozbiljne price- pretpostavljate sta volim da radim subotom :)

imam devojku i ozbiljnu vezu vec vise godina, ali takodje volim i da izadjem s drustvom i napijem se- uglavnom se zajebavamo i lupetamo, ali cesto se prica i o ozbiljnim temama itd, necu vise ovim da smaram, ovo je bila mala uvertira

e sad, sviram gitaru, vise onako iz hobija- nikada nisam napravio nista preterano ozbiljno, par bendova i to je to

znaci gitaru uzimam u ruke svaki, svaki drugi dan na pola sata, sat- to me opusta i sviruckam za svoju dusu

I, pre otprilike mesec dana, sam sa drugovima koje znam preko druga sedeo, pijuckao i oni su culi neke moje pesme

to su savesni momci, pri kraju faxa, ali razmisljaju na meni slican nacin, vole da se zezaju, popiju I napisu po koju pesmu- zajebaciju onako iz sprdnje

i to vece, se izrodio jedan tekst - kao lik je gay, celog zivota je jurio zene, ali od nedavno mu se svidja jedan momak itd

potpuna zajebancija - mozda je tekst transparentan, jadan, kao da ga je pisalo dete u osnovnoj skoli itd, ali mi smo odlucili da uradimo nesto s tim- cisto za svoju dusu

napravio sam muziku za pesmu kada sam dosao kuci, sutradan je jos nekih pola sata doradjivao, otpevali smo i uvece je posle ukupno 4-5 sati zezanja oko svega pesma bila gotova. dosli smo onda na ideju da snimimo spot i sutradan to za nekih 2-3 uradili. spot se montirao jos ekih 2 sata, sto znaci da je posle 4 dana u proseku 2 sata dnevno sve bilo gotovo. onda smo spot okacili na youtube

vecina nasih drugova je to pogledala, komentari su uglavnom pozitivni cak i od onij ljudi koji vole po svemu da pljuju i traze dlaku u jajatu - sto me je veoma iznenadilo

zatim su spot pregledali i neki nama nepoznati ljudi-dosli su u kontakt s tim preko facebook-a forum-a raznih itd

iznenadili su me veoma komentari (kada neko kaze da je pesma sranje, da je lose otpevano, da je muzika nikakva, to me ni malo ne pogadja) ali me zaprapastilo da na pedersku pesmu covek ima potrebu da kometarise OVO JE GAY ili OVO JE BOLESNO, kada je zajebancija ocigledna

E SAD DOLAZIMO I DO GLAVNE STVARI

ne ocekujem ni u najludjim snovima da ce ova pesma postati hit u srbiji i biti pustana po tv-u radiju itd, niti je to bila prvobitna ideja-sve je doslo spontano kao na kraju i ideju za snimanje spota- ZEZANJE, ali od tada se pocelo pricati po gradu da smo prsi itd

da smo bolesni, znaci ne verujem (uzasno cenim neleta karajlica i ekipu, makar onog neleta iz 80ih i znam da ovo nije ni blizu nadrealisitma, pusenju itd, ali ovo je jedna, po meni ideja, ista kao i njihova - okupi se nekoliko likova i zezaju se i nesto stvaraju- niko ne ocekuje nikakvu slavu itd, i zao mi je sto takvih drustava vise nema u zemlji- nevino zezanje obogaceno velikom strascu za muzikom itd; vec danas devojcice od 12-14-18 godinaidu u zvezde granda i razmislalju kako ce biti nove cece, seke,.... imati para i slavu-isto rade i decaci u istoj emisiji-odvartno, odvartno odvratno)

dakle, kakve sam komentare cuo po gradu stvarno sam se razocarao, ali ne zbog toga sto se pesma ne svidja ljudima, vec

1. sto nisu skontali zajebanciju a tako je ocigledna

2. sto se bave nasim zivotima- svako od nas gura svoj fax, obaveze uz to, tako da stvarno ne znam sta se koga tice sta radimo u slobodno vreme

............

dakle najvise sam se razocao u ljude, zbog njih samih; nikada sebe nisam smatrao preterano pametnim covekom itd, ne volim o tome cak ni da razmisljam da li samo od nekoga pametniji, vrediji kao osoba itd- to mi je bljutavo, ali u zadnjih nelokiko godina cesto se setim one teorije (ne znam cije) da na svetu samo 10-15% ljudi ume da razmislja svojom glavom (sto me cini vrlo nesretnim); cak ni inteligencija, fakultet i ne znam sta jos nije nikakva garancija

e, sad sam iz nekog bunta, besa, ne znam cega (mozda i zbog te svoje neozbiljnosti) dosao na ideju da skupim sto vise pregleda spota,za sada je posle 3 nedelje malo vise od 3 hiljade, dakle tu mi je potrebna vasa pomoc, da pogledate i u nekom svom slobodnom vremenu prosledite link nekim od svojih prijatelja

spot je ovde

pa ko hoce da doprinese hvala mu

:) nadam se da nisam smorio

Edited by mind_overtaker
Link to comment
Share on other sites

Dobra ideja i muzika nije uopshte toliko losha. Ali pevanje i tvoj glas (ako si glavni pevac?) je ocajno losh i potvrdjuje teoriju da si gay! [:D]

Ali zajebancija je ocigledna, nego su ljudi manje tolerantni u ovim momenti jer su u kurcu shto se tice mnogih stvari a na prvom mesto finansija.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

da glas je ocajan mada i to mora da se shvati kao zajebancija pored teksta...

muzika okej neupadljiva, tekst stvarno smesan i trendi (parodija jel) , mislim milutin ej! :) , cak i spot ima par lol momenata i ideja

iako je zajebancija samo napred i zajebavajte se josh vishe i zesec jer samo iz toga moze krenuti bilo sta kreativno.... tuga je sto ovo drustvo gusi i gusi i gusi... zajebavajte se kako vam je volja!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...