Jump to content

Dulio car skilla


Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da!

brate, idem po vojnim odsecima, vodim caleta stalno u bolnicu jer mu se zapusavaju stentovi i ima predinfarktne painove svaki drugi dan, spavam slabo ako treba nocu da se vozi ako mu pozli, krenuo mi je faks gde su poceli da smaraju, danas su mi rekli na faksu da smo SVI na stendbaju za upis godine jer oce da profuraju da cuttuju budzet, ja sam vec tri godine na budzetu i na rang listi sam bio na budzetu, a opet postoji mogucnost da prsnem na samofin u kom slucaju bi trebalo da pljunem nekih 200+k kinti. svadjam se sa kevom jer je prsla zbog caleta, a i ja isto lol

danas zamalo da namerno skucam autom lika koji me preseko, teo sam da se skucam u vrata od vozaca i da izadjem i da mu polomim glavu onako izlomljenom u vratima, medjutim, vratio sam volan na vreme, tako da sam skroz prsnut ovih dana, pa i nisam nesto u fazonu karikaturisanja rura:)

medjutim, nisam zaboravio, tako da cu da bumpujem kad bude bilo materijala:) evo sad sam kupio tablu (jeej) pa ce biti u buducnosti...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

haha vazi, al onda cemo neke reprezentativne:)

dajte neke fine fotke bez blica pa da uradim lepo portrete (sa ponekom saljivom crtom). pozeljan jedan izvor svetlosti zbog senki, tonova und kontrasta:)

al ne mislim sad da postavi vas dvaes slike i kao ocu portret, nego ajte vi redakcionisti, pa kad uradim, ja kacim, a vi stampajte, uramljujte, radite sa ocete:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...