Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

odlican film i sjajno "pisanje" po fegetima, do momenta kada

se ladno poljube u zatvoru, jebem ti sve.

jebeni gej lobi. FU

sjajna zabava, upropastena. naravno, nisam stigao ni do polovine

BOZHE koliko upropashtjen film samo zato shto se nisu zaustavili da su >idejno< gej, jebem im mater za ono na pochetku i svo cickomickanje shto su morali da pokazhu...deca da mi odrastaju sa ovakvim filmovima.

Odo sad da se zakljucham u neku sobu sa pichkama na nedelju dana, film mi je smanjio kolichinu testosterona...jebani gej lobi.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

the crazies - solidan survival horror

mislim da su producenti i reditelj odlučili da se ne bave ni čudovištima ni državnom zaverom nego likovima, što obično znači da će ispasti neki njanjav proliv o osećanjima, ali to se ovaj put nije desilo. atmosfera je odlična, lepo je snimljeno, glumi timoti olifant (što je uvek plus) i riba koja je igrala kevu u man on fire. ne vređa inteligenciju ako izuzmemo one nezaobilazne "aj sad svi da se razdvojimo i odemo na tavan" horor akcije.

she's out of my league - wtf

ovo sam skinuo jer je u njemu alice eve, čiji smo topless klip nedavno imali na golim ženama ako se ne varam. prekinuo sam film posle 20 minuta jer sam shvatio da ga gledam samo da bih video seks scenu, a to ću naći na nekom tjubu. za tih 20 minuta sam izvalio da kasting fejluje, jer alisa treba da bude neka riba od koje svima pada vilica na pod na prvi pogled, a ona je više "slatka riba iz kraja (sa sisom za isusa)" tip.

Link to comment
Share on other sites

she's out of my league - wtf

ovo sam skinuo jer je u njemu alice eve, čiji smo topless klip nedavno imali na golim ženama ako se ne varam. prekinuo sam film posle 20 minuta jer sam shvatio da ga gledam samo da bih video seks scenu, a to ću naći na nekom tjubu. za tih 20 minuta sam izvalio da kasting fejluje, jer alisa treba da bude neka riba od koje svima pada vilica na pod na prvi pogled, a ona je više "slatka riba iz kraja (sa sisom za isusa)" tip.

de će ti duša... pusti trudnjaču (trenutno porodolju) na miru [;)]

Link to comment
Share on other sites

Kandagar:

1264944193_kandagar-skachat-film.jpg

Istinita pricha o ruskim pilotima koje su Talibanci drzali vishe od godinu dana u Kandagaru 1995 godine. Film je ruski, za sada samo ruskom, ali vredi pogledati ako nadjete titlove. Pokazuje neke momente iz zivota Talibanaca i ima jako lepih scena koje su snimane u Uzbekistanu koji dosta lichi na Avganistan. I naravno il-76 :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

uhvatila me nesto nostalgija po ovom kishovitom vremenu, pa sam uzeo da gledam jedan od mojih SF favorita - Bliski susret trece vrste http://www.imdb.com/title/tt0075860/

Film je mator vec 33 godine ali rezija je takva da efekti ne deluju smeshno (osim one lutke eliena sa veoma tankim rukicama koji nesto mashe). Meni, jedan od najboljih Spilbergovih filmova, pre nego sto je poceo da se izdrkava (posle treceg Indijane)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Micmacs

micmacs_a_tire-larigot.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1149361/

zadnji film Zan Pjer Zenea. Ako ste voleli Ameli, sigurno cete voleti i ovaj film, jer su svi karakteristichni detalji Zenea tu. Fantastichna pricha, glavni lik koji je socijalni marginalac, malo dijaloga, kolorit slike... Pricha nije nesto revolucionarno, ali je simpatichna kao i sami likovi i traje taman toliko koliko da vam ne dosadi a da ne zelite da se zavrshi. Sve preporuke

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

I valjda je poslednji a ne zadnj film, mislim osim ako čovek nije umro ili se izjasnio da više neće da snima filmove :)

Inače, hvala za preporuku, saće ga nađemo negde. Žan Pjer Žene je genijalan reditelja, ko nije gledao Delikatesnu radnju, Grad Izgubljene Dece i Ameliju puno je propustio (čak je i Alien 4 podnošljiv, prvenstveno sa vizuelne strane).

Btw, jel može neko da pošalje invitation code za demonoid ako nije problem.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ima svugde br rip

 http://torrentz.com/search?q=Micmacs 

inace odgledah kickass.prijatno sam iznenadjen jer nigde nisam gledao nikakve trejlere niti preterano slusao o istom, te nisam znao sta da ocekujem.tako je uvek i najbolje:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Klajn kaže:

zadnji u značenju poslednji nije pogrešno: nastalo je normalnim proširivanjem prostornog značenja (ono što je zadnje u nekom redu istovremeno je poslednje pri brojanju). Kako je pokazao M. Stevanović, takva upotreba prideva zadnji sreće se kod mnoštva pisaca, od Vuka i Daničića pa do naših savremenih pisaca.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Šta i kako može da vam bude dosadno u Kickass, nikako mi ne ide uglavu. Meni tih dva sta proleti, ni jedne jedine smorne scene u filmu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Klajn kaže:

zadnji u značenju poslednji nije pogrešno: nastalo je normalnim proširivanjem prostornog značenja (ono što je zadnje u nekom redu istovremeno je poslednje pri brojanju). Kako je pokazao M. Stevanović, takva upotreba prideva zadnji sreće se kod mnoštva pisaca, od Vuka i Daničića pa do naših savremenih pisaca.

meni su ovakvi tripovi smor, na kraju cemo da pisemo 'neznam', 'masan', 'stroziji' itd zato sto ce da nastane 'normalnim prosirivanjem'. vuk i danicic su vuk i danicic, oni su pisali svakojako:)

totalno mi je nelogicno da je nesto zadnje, a da nije pozadi. zadnji deo automobila, zadnji i prednji. poslednji i prvi. sto se mene tice, a klajn nek jede govna, ionako nemaju sta da rade pa mlate praznu slamu ili drkaju pravila da ne bi bili beskorisni...al dobro, moram da prihvatim zvanicnu nomenklaturu uz uzdah negodovanja.

I valjda je poslednji a ne zadnj film, mislim osim ako čovek nije umro ili se izjasnio da više neće da snima filmove :)

nista licno, ali ovo nema veze sa zivotom, po klajnu ili ne:) osim ako mi nesto ne promice ovde, ali mi se cini da si omanuo ceo kosmos princip-wise:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, u kontekstu rečenice mi je zvučalo kao da je trebalo "to je njegov poslednji film (u smislu, najnoviji, dok ne snimi nešto drugo)", dok mi "to je njegov zadnji film" zvuči kao da više neće ili ne može da snima filmove, pa je ovaj zadnji u nizu i nema ništa više posle toga. Poslednji i zadnji u nekom fiksnom nizu ili prebrojavanju nečega je ok, ali ovde pričamo o filmovima koji, u slučaju režisera koji još uvek snima filmove, ne predstavljaju takav nepromenljiv i izbrojiv niz. Al dobro, neću da se kačim sa kosmosom, tako da se svima izvinjavam na zabuni.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

to sto nije fiksni niz moze da se naznaci kao 'poslednji/zadnji film za sada' ili 'najnoviji film', ali da 'poslednji' ima drugaciju konotaciju od 'zadnji' u smislu 'fiksnosti niza' je nesto sto jednostavno nema veze sa jezickim principima i prilicno je mastovito (ne zajebavam te), zato kazem da si omasio kosmos po principu, ne da bih te nipodastavao ili nesto slicno. i ne vidim da ima nesto lose u tome sto je nesto razjasnjeno, niti u tome sto su ljudi reagovali na tvoj post - jer on nije predstavljao klasicnu zabunu oko prednji/zadnji, vec nesto sto verujem da svi ovde prvi put cuju, zato je i privukao paznju.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...