Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Nisam ja tvrdio da je u pitanju remek delo kinematografije or something, ali nije uobičajeno da ovakvi filmovi (žanrovski u drugom planu i sa obično ograničenim budžetom) budu tako dobro ispeglani i zategnuti što se tiče radnje i režije, gde se pazilo na svaku sitnicu da se uklopi sa svakom drugom, sa kompetentnim glumcima koji se trude i ne deluju kao da su pali sa Marsa i gde je jasno da su ga snimali ljudi koji su znali šta rade i da nisu samo otaljavali posao.

a, ok.

solidan film, moze da se preporuci ako hoces malo da lomis glavu

sto se tiche poente slazem se sa mishicom, meni je to bilo u glavi

vise kao pakt sa djavolom i da joj je sve lose krenulo jer se lose ponasala prema svom zaostalom sinu kojeg shamara i zurno pakuje ne bi li sto pre otisla u provod na jahtu.

i u pravu si pip sto vise razmisljas o filmu sve deluje bolji, nego sam ga gledao sa ekipom koja je bila smorena u pocetku za taj trip radnje, al na kraju je ispala debata oko kraja filma motiva ko je kome kako zasto :)

ona scena kada se ona ranjena zemska vuche po brodu i leze pored svojix xyz kopija da umre je bila bas OMGWTF mada se moglo naslutiti prema ogrlicama i porukama ali opet je sokantno izgledalo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aj malo nečeg što nije remek delo [:D]

01.jpg

Dante's Inferno

Još od Animatrixa je pravljenje animea koji promoviše glavni proizvod popularan potez. Ovoga puta je na temu igre Dante's Inferno, igre zasnovane na Aligijerijevoj istoimenoj knjizi. Po onome što sam video anime prati priču same igre. Pet animatorskih timova je radilo na njemu, i svaki tim je imao kreativnu slobodu da prepravi likove u izvesnoj meri. Vizuelno izgleda do jaja, gluma je jedva prosečna, delovi priče koji se dotiču knjige su dobri, sve u svemu OK.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja Triangle, dobar mindfuck. :D

Pip, 'esi gledao Los cronocrímenes?

Nope, hvala za preporuku, prvi je na listi odma posle Losta :)))

Nego, slično kao za Dante's Inferno, izašao je i Halo Legends, kompilacija od osam kratkih anima o Halo univerzumu od kojih je svaku radio drugi autor/animator (kao i Animatrix). Nisam neki fan Halo igara, ali deluje interesantno:

Halo_legends-cover.png

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Vampires: Los Muertos...jos jedan klasican Karpenter...ne znam kako mi je promakao ranije :)

Vampiri, ubijanja...glavna uloga Bon Jovi :)

90278_3.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

moram da dodam nesto za triangle:

iznervirala me je glavna kuja jako u jednom trenutku jer, kad je imala jednu jedinu priliku da prekine pattern tj. da ne upuca Grega, ona se izretardirala. Retard.

al' dobro, i sama cinjenica da sam se uneo dovoljno u film da mi bude stalo je i pohvala za sam film. :)

nego, malopre videh da je izasao Planet Hulk, to the downloadmobile! ^____^

Edited by ℑںℵℊℓℯ

:-)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Holmsa

Sve mi je ok, cak sam se smejao kao da sam gledao crtani (sto je kod mene plus), samo mislim da ima preterano akcije koja je potpuno besmislena. Ima najmanje 3 scene od po 10 minuta gde oni dodju negde i onda dodju neki likovi sa kojima se biju. Naravno ovo gotovo da nema dodirnih tacaka sa Dojlom i mislim da je jedino tako moguce posmatrati film. Rezija mi se dopala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao the hurt locker ... ne vidim sta je toliko fantasticno u ovom filmu ? Cak nije ni toliko realan koliko se prica ( ok nije rambo ). 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Naprotiv, meni je veci deo filma depresivno sranje.

Scene uvek prati neka debilna muzika koja vise skrece paznju sa svega nego sto doprinosi atmosferi. U jednom trenutku sam pomislio "Jebote, sto ne radi Ctrl + M", a to mi se bas bas dugo nije desilo. Za glumu se slazem, vrh jebeni, ali ipak film ima previse downside-a za mene da bih mogao sve to da svarim.

Jeste on mracan i sve to, ali koja je poenta filma? Da nam pokaze preko cega su ljudi u stanju da predju i sta sve mogu da urade kako bi dosli do cilja... i posle toga ne znaju sta ce sa tim?

Takav zivot, teznja za tim bogatstvom, ga je ubio i on vise nije covek.

Ne mora moje misljenje da bude svacije. Meni se nije svideo iz mnogo razloga i to je to.

Pa tome je i tema filma, i bolje od ovoga teško da je mogla da bude odrađena (i treba da bude težak, siv i depresivan, itd.). Tebi onda smeta tema i poruka filma, a ne način na koji je film odrađen (meni je prvih deset minuta u onom bunaru genijalno, bez i jedne izgovorene reči, samo čovek koji se pati i u isto vreme na početku tako burnog životnog puta).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...