Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

London

film koji bi svakako trebalo pogledati da bi ljudi generalno shvatili da Jason Statham nije samo Transporter/War/Crank..vec glumac, i to jako dobar..I IMA KOSU (i to ne onako raspalu ko u revolveru)

2006_london_003.jpg

gotivan, opustajuci film..pogotovu posto sam u stanju gotovo istovetnom kao glavni lik - osim sto me niko ne zove na ovako dojaja zurke i ne daje mi besplatan lobex, a i ne secam se nesto da sam jebo Jessicu Biel - tako da mi je bio jos interesantniji..malo prekratak, tipa 75 minuta..od kojih su zadnja 2 min totalno nekako bezveze..reditelj se pogubio i nije znao kako da na najbolji nacin zavrsi..

ali u svakom slucaju preporuka za jedno opusteno vece sa ovim filmom..

Link to comment
Share on other sites

London

film koji bi svakako trebalo pogledati da bi ljudi generalno shvatili da Jason Statham nije samo Transporter/War/Crank..vec glumac, i to jako dobar..I IMA KOSU (i to ne onako raspalu ko u revolveru)

2006_london_003.jpg

gotivan, opustajuci film..pogotovu posto sam u stanju gotovo istovetnom kao glavni lik - osim sto me niko ne zove na ovako dojaja zurke i ne daje mi besplatan lobex, a i ne secam se nesto da sam jebo Jessicu Biel - tako da mi je bio jos interesantniji..malo prekratak, tipa 75 minuta..od kojih su zadnja 2 min totalno nekako bezveze..reditelj se pogubio i nije znao kako da na najbolji nacin zavrsi..

ali u svakom slucaju preporuka za jedno opusteno vece sa ovim filmom..

meni je london odlican. super su mi oni tripovi kad on objasnjava(tipa ono sadomazo mesto i tako)

riba je odlicna, gajba jos bolja. ono kupatilo i onu terasu sa onakvim pogledom i kao donesi van goga /:DDDD winnn

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Shrink sa Kevinom Spejsijem. Kao i manje vishe svaki Spejsijev film i ovaj je odlican. Neka dramica sa nekoliko smeshnih momenata. Ko voli nek izvoli [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

doghouse.jpg

Doghouse

Britanska zombi komedija. Kada bi filmovi bili trka, a Shaun of the Dead rekorder staze, Doghouse bi bio automobil shto je izleteo iz staze i ubio trinaest gledalaca jer je vozach zaspao za volanom.

Bash smor jer je glumachka postava bila prilichno dobra (Snatch, Football Factory)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Repo : The Genetic Opera.Nesto ovako originalno nisam gledao skoro.Meni je bolji i od Svini Toda pre svega zbog settinga i muzike koja je stvarno fantasticna.E sad,to bi mi bila i jedina zamerka jer iako je ovo mjuzikl preterali su ga,95% filma pevaju,to mi malo ubija dinamiku filma :).Bez obzira na to ne treba propustiti ovo sjajno ostvarenje

e da -

vrh Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

jao jao, odgledao sam upravo the sixth sense!!! i odusevio sam se!

sam film je i ne bas nesto preterano, ali kraj, jao jao!!!

volim takve filmove, nesto slicno je i fight club, kada se zapitas na kraju sta i kako :))

onda nabavi i ostale sjalamanove filmove, isti su:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

adams aebler

aa_poster.jpg

iako komedija, film nudi dosta moralnih poruka. komedija je tu da se monotonija mesta prevazidje. mozda bi bilo zanimljivije da dobro nije pobedilo ovog puta.

gabrielle

gabrielle.jpg

tipican francuski film, puno dijaloga, monologa, klasicna francuska burzoazija jednog doba, covek, zena. po meni film koji je dosta dobro pokazao ono da muskarac jednom voli, a zena moze i vise puta. u ovom slucaju. dosta dobro psiholoski postavljen.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

au jebote KOJI film!!! The Boy in the Striped Pyjamas !!!

ne znam, ne znam sta da kazem, mnogo sam se potresao...

inace, odgledao sam i The Whole Ten Yards ne znajuci da postoji prvi deo filma :D

koji sam fejler!! nije mi nista posebno, verujem da je prvi deo filma mnogo bolji :)

takodje sam odgledao i Unbreakable odusevljen!!!

sjamalan je car! (valjda se tako pise :D)

Link to comment
Share on other sites

unbreakable je drugi veliki shjamalanov film (nastao posle sestog cula) ali kako budesh gledao naknadne filmove ( village, lady of the water, happening itd...) ukapiracesh da su mu svi filmovi na apsolutno identichni kalup i krajnje predvidljivi zbog toga,

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zna znanje Shama-lama-ding-dong, al' nemoj da gledas Lady In The Water i ovo poslednje sranje; pogledaj jos Signs, sto rece Dule, i The Village, i to ti je to, sjajni filmovi.

Ja sam u Znacima suzu pustio vise puta. Mel Gibson je car kakvog nema (bedak sto ce ovaj novi film da mu bude govno, al' jebiga).

:-)

Link to comment
Share on other sites

gledao danas Ramba poslednjeg.... ocekivao sam sranje i LOLotron ali moram

da priznam da je matora drtina profi iznela svoju ulogu zguzvane ratne olupine

koju je vreme pregazilo a svi vec zaboravili... Prica je naravno tanka no

preterane scene nasilja, unistavanja i jungle-randomized rokanja daju +10 na

suspense... Rejnbu svaka cast kako nosi svoje godine, prokleta mutava gromada [:D]

johnrambo.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

4:25 vs 5:00

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...