Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Van Diemen's Land , ovo vam je sivo i depresivno, ko ima slabiji stomak nek preskoci.

locandina-van-diemens-land.jpg

inace po istinitom dogadjaju o 8 zarobljenika koji pokusavaju da pobegnu kroz divljinu.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Odgledao the hurt locker ... ne vidim sta je toliko fantasticno u ovom filmu ? Cak nije ni toliko realan koliko se prica ( ok nije rambo ). 

nije realan? lol. ne moze da bude prerealan, al stvarno ima svega, i onoga da su ameri pickice i da su patriote, svuda gubici, ratna sranja, zrtve, pa onaj momenat kad se prepucavaju snajperima, naravno mashe, jer i to se dogadja, i onaj lik iz kucice prezivi, to verujem da niko nije ocekivao.

ja sam gledao par tih ratnih sranja, stvarno preskacem, na ovo slucajno nabasah, film mi je lepo drzao paznju i ima sjajan kraj. jebi bre avatar!!!! :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

nije realan? lol. ne moze da bude prerealan, al stvarno ima svega, i onoga da su ameri pickice i da su patriote, svuda gubici, ratna sranja, zrtve, pa onaj momenat kad se prepucavaju snajperima, naravno mashe, jer i to se dogadja, i onaj lik iz kucice prezivi, to verujem da niko nije ocekivao.

ja sam gledao par tih ratnih sranja, stvarno preskacem, na ovo slucajno nabasah, film mi je lepo drzao paznju i ima sjajan kraj. jebi bre avatar!!!! :D

Vodili smo ranije diskusiju na ovu temu, i bili smo jednoglasni da ima puno propusta u režiji i scenariju, ali da je sama priča dobra

Prvo ona scena sa pet bombi je rofltronik. Šta je onaj lik radio na krovu? Da je kolona prošla nikad ne bi stigao na vreme da aktivira.

Pa onda scena sa automobilskom bombom - bombaši su rešili da izbleje umesto da raznesu auto dok je bilo ljudi tamo. Davno sam gledao pa sam i zaboravio tu scenu, ali koliko se sećam tu ima još neka glupost.

I naravno na kraju čuvena scena sa snajperom, gde onaj plaćenik gine čim proviri, ali zato su glavni likovi očigledno nevidljivi jer u njih niko neće da puca, iako stoje na identičnom mestu gde su onom baji razneli lobanju. I onaj snajper na krovu što trči tamo vamo, kao da će premeštanjem dva metra u stranu da zavara ikoga.

Link to comment
Share on other sites

Vodili smo ranije diskusiju na ovu temu, i bili smo jednoglasni da ima puno propusta u režiji i scenariju, ali da je sama priča dobra

meni se bas svidja rezija i kamera kakva jeste, scenario je ovo ono, mogao je da bude bolji.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

In The Loop

CpRJVl.jpg

Fantasticna indie british-humor moderna politicka satira sa jakim tempom, odlicnim prepucavanjima i sjajnim one-linerima koji izazivaju masivno kikotanje tokom celog filma, jer film izgleda kao politicka farsa, ali sa situacijama koje izgledaju straobalno prihvatljivo irl. Ja na pocetku filma pomislio da gledam dokumentarac. :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, i ja upravo, baš fino, napeto i krvoliptavo, ali nije za svačiji stomak

TheCollectorPoster.jpg

Ako se zažmuri na veliki propust što se tiče vremensko-prostornog postavljanja Iči i Skreči zamki, stereotipno finale i činjenicu da ništa od priče nije razotkriveno (mada se planiraju nastavci), sasvim pristojan film o matretu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

redridingtrilogy.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1259574/ - odlichan prvi deo trilogije u kojoj se, iako ga je bbc producirao za tv, pojavljuju poznatija ime poput SHon Bima i josh mnogo dobrih engleskih glumaca koje ste videli u filmovima od Born Supremacy do novog Sherloka.

Svaka preporuka ako volite dobar krimic

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Aha, nego 'es ti gledao Time Crimes? Bas me zanima tvoje misljenje. :)

Skino, al upravo se pojavio Daybreakers koji mi je na listi prioriteta, pa posle toga (pošto mi je prosek one movie per night ove nedelje) :)

Iz retardiranog trejlera za Timecrimes da se zaključiti da je priča vrlo slična Trijanglu, sa nekim stvarima koje su praktično prekopirane (zavoji i vreća na glavi, npr.)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da budu prekopirane iz triangla, kad je ovaj izasao pre, sta vise, ja sam upravo zato i imao suprotan filing dok sam gledao trougao :D ali da se ne iseravam bespotrebno, dakako da su filmovi slicni, s' tim sto je meni timecrimes i bolji, jer je bizarniji, secam se da sam se usr'o kad sam se pogledao u ogledalo posle filma :D

pojavio se daybreakers? woo-hoo!

:-)

Link to comment
Share on other sites

Da, to sam i mislio, taj deo sa maskiranjem je bukvalno prekopiran iz ovog španskog.

DBreakers je R petica, ali dobra

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pa, ja se nadam da su dejbrejkersi bar solidna akcija, ako nista drugo, no cak iako je potpuno njesra od filma nece mi smetati mnogo, jer su moje vampire-wise potrebe sasvim podmirene.

Thirst

thirst.jpg

Chan Wook Park

Dobri svestenik postaje vampirela usled medicinskog eksperimenta.

Film k'o da je podeljen na 3 dela, od uvoda koji mozda traje i malcice duze nego sto je efektivno potrebno, preko sredine filma koja pleni sjajnom erotikom, a onda, kako se blizi kraj, postepeno se povecava drama, ton filma postaje mracniji, karakteri u filmu se razvijaju i dolaze sve vise do izrazaja.. Jednom recju, Parkov uticaj sve vise izlazi na videlo i krece prava stvar.

Jos uvek mi se nisu bas slegli utisci, ali, ako bih morao, recimo da bi' ga, na svojoj listi, smestio ispod Oldboy-a i iznad (ili tu negde oko) Mrs. Vengeance-a ili JSA. Film nije pretezak na emotivnom planu, ili bar nije onoliko koliko Park ume da ga zacini (manje nego sto mi je bio Mr. Vengeance ili Oldboy, primera radi), ali definitivno ima svoj smek.

Ne znam da li treba da napominjem ovo uopste, ali ovde treba ocekivati sve samo ne neku klasicnu vampire pricicu ili neki vampire-lore; ovo je nesto sasvim drugo.

Sve u svemu, CWP nije razocarao, odlicno. :)

Edited by ℑںℵℊℓℯ

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...