Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa zapravo smo pobedili jer sam rekao sta da radimo :D

pobedili bismo i brze da nisi som koji ponavlja istu retardiranu stvar 5 puta iako mu je receno da to ne radi

pusa :*

Ja tebe kad bih slušao ne bih prešao level 10 ni u jednoj partiji.

U lejtgejmu sam satirao sve pred sobom (između ostalog zato što ne trošim pare na wardove i sranja nego štekam pare i sastavim čizme, hack&slash i ono za leechovanje helta i ne može mi niko ništa), ali ne, ti hvališ neke random pug strance dok ja prcam Nea u njihovoj bazi. Pogledaj semafor.

Link to comment
Share on other sites

Brate mili kolko puta ako nisam rešavao fajtove, ono barem podjednako učestvujem u njima, o čemu pričaš ti? I u svakoj partiji koju dobijemo imam bar 15 asistencija. Mislim boli me kurac, ja sledeći put igram sa pugovima u timu, a ne ovde iscimam se ko majmun, svađam se sa bratom da mi ne laguje, DOBIJEMO jebenu partiju i onda ispadne da sam levo smetalo. Pušite mi kurac svi, majstori ste da ubijete svu čar u igrama, tako je bilo i sa kanterom.

Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko rekao pre 10 godina kad sam bio klinac da cu da pijem pivo i derem Baneta Sunshine-a u PES-u, reko bi mu id' u kurac.

Kakav je to kralj od coveka, banuli mu na gajbu u po noci i kao ajmo pes, celo vece se drao ko da je sam u zgradi :))

Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko rekao pre 10 godina kad sam bio klinac da cu da pijem pivo i derem Baneta Sunshine-a u PES-u, reko bi mu id' u kurac.

Kakav je to kralj od coveka, banuli mu na gajbu u po noci i kao ajmo pes, celo vece se drao ko da je sam u zgradi :))

ishao sa kizom? :)

jutro.

sunshine je sranje bez stare postave, bane smara.

bane je sunshine

Link to comment
Share on other sites

Da mi je neko rekao pre 10 godina kad sam bio klinac da cu da pijem pivo i derem Baneta Sunshine-a u PES-u, reko bi mu id' u kurac.

Kakav je to kralj od coveka, banuli mu na gajbu u po noci i kao ajmo pes, celo vece se drao ko da je sam u zgradi :))

Jel posle banetov tata vrsio eksperimente na vasim virslicama :)))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...