Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam, znam, al' mi se nesto ne svidja koncept mesanja novih pesama sa raritetima, b stranama, i obradama...videcemo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:O

Na rocistu se pojavila stranka koju sam zastupao po zamenickom punomocju...Visoka plava ololol....jos isla sa mnom i pripravnica da vidi kako izgleda rasprava...

Osecao sam se lepo...:)

A, i sudija mi nesto bila naklonjena...:)

SSIKMIJ....

:D

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

a ne igi, late night tales ti je serijal miks album kompilacija, gde gosti miksuju neke njima drage pesme.

http://en.wikipedia.org/wiki/Late_Night_Tales

ima dobrih, overi jamiroquai i air :)

izdao ian brown novi album, i raveonettes, ah ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:O

Na rocistu se pojavila stranka koju sam zastupao po zamenickom punomocju...Visoka plava ololol....jos isla sa mnom i pripravnica da vidi kako izgleda rasprava...

Osecao sam se lepo...:)

A, i sudija mi nesto bila naklonjena...:)

SSIKMIJ....

:D

Sdrko?

Link to comment
Share on other sites

Dojaj dan, prvo sam se naspavao kao nikada a spavao sam nekih 6 sati tako da mi je nejasno kako sam uspeo da se ful odmorim, obicno bez 8h kod mene nema price o naspavanosti :S

ondak isao na posao peske, loma pokisao, tako da je caj super legao posle, izhustlovao sam oko 3k dinara, djea boi! stim da sam ceo dan bio napolju ali bio sam fino obucen tako da nije bilo problema, sad se istusirao, caj i gg :D

i da, volim kisu ^^

Link to comment
Share on other sites

:O

Na rocistu se pojavila stranka koju sam zastupao po zamenickom punomocju...Visoka plava ololol....jos isla sa mnom i pripravnica da vidi kako izgleda rasprava...

Osecao sam se lepo...:)

A, i sudija mi nesto bila naklonjena...:)

SSIKMIJ....

:D

Ah

jos jedan screenshot za moj projekat "obezbedi si dzaba advokata"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ovo vreme je kao stvoreno kada treba da sednesh pored nekog praznog papira i nesto konstruishesh

ili da ne mrdas iz kreveta i ne vadish ga iz neke preterane vagine.... [8)]

realno, jedva cekam da dodjem gajbi, upalim zvucnike i krenem da bockam po vlazhnoj vagini.

FIXED [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ili da ne mrdas iz kreveta i ne vadish ga iz neke preterane vagine.... [8)]

FIXED [8D]

bockao sam celu noc, klecaju mi kolena, ne mogu vise :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[8D]

iskisao sam ko ribar, al mi je opet bolje nego na 40 stepeni, jebi ga :)

to je zato sto nisi normalan i jebi se:)

od deset do pola tri ja idem od vodseka do supa, suda, fotkam se, vracam se kuci, potpuno mokar i tebi je ovo bolje nego 40 stepeni lol. aj da je 70, ali od 40 tesko.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...