Jump to content

Batman Arkham Asylum PC


Al Bundy

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Konačno sam se nakanio da je igram i mogu vam reći da mi se dopada. Malo me podseća na Bioshock (ima takve prostorije, nekad i takvu muziku), malo na neku drugu Unreal igru (ovo drugo zbog engiena). Igrao sam je ja mislim jedno 4 sata stigoh tek do 9% :)

Jedini "problem" koji imam je to što nekako nemam taj "poriv" da je igram dalje, kao što sam imao kod recimo Prototypea. Iz Batmana lako izađem i kao ok, nastaviću sutra, dža bu, a Prototype je terao da nekako ga igram što više. Možda je to i zbog toga što je Alex brz i može da radi po gradu šta hoće, juri sidequestove ili samo naprosto uništava sve oko sebe, dok kod Betsija to nije slučaj. Still, kul je igra, ok atmosfera, ima tih raznoraznih zanimljivih segmenata i ako se ne bude ponavljala, biće super.

Link to comment
Share on other sites

ko nije presao preko 48%,neka ne cita spoiler :)).

dakle uzeo sam iz onih kanalizacija onaj antidote,pobegao od Croca,i kad sam dosao u Batcave,one biljke su ga sjebale...e sad,ja sam izasao na onu liticu,ali nemam pojma odatle gde da idem i sta da radim?! Probao sam sve one gadgete,i leteo sam ko ludak oko stena,ali nikako da se snadjem...aj neki help? :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam redovno zaboravljao da koristim tu zajebanciju, inače može sa druge litice da se doleti sa desne strane na jednu od nižih platformi sledećeg "šiljka" pa onda da se popenje gore, ali Line Launcher rula svakako.

Izvrsna igra btw, taman sam je preš'o, još da su smislili nekako da se voza betmobim i betwing (i betpod :)), bila bi kompletna igra ko bombona.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

@Vica

nisam mogao tako nikako...nije imao domet...uspeo sam da skocim i preletim do one dalje planine...iskreno,nemam pojma kako sam uspeo :D.

Inace,presao sam igricu...stvarno je odlicna! Jedino me smorilo kad sam skapirao da onaj postotak od predjene igrice se odnosi i na challenge mode,i na trofeje one,i sve ostalo...tako da je igra kraca nego sto sam ocekivao :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izvrsna igra btw, taman sam je preš'o, još da su smislili nekako da se voza betmobim i betwing (i betpod :)), bila bi kompletna igra ko bombona.

Mozda su to ostavili za drugi deo.... znas i sam kako se zavrsava, pominje se TwoFace a Batman odlece u svojoj letelici... ;)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

jao ljudi ubicu se...instalirao danas igru i trazim mi onaj live acc,ja to kreiram sve super ali onaj offline profil.pise mi kad krecem igru da necu moci da sejvujem ako nisam logovan na live iako sam se vec logovo na acc.igrao sam 6,7 sati i presao bas dosta,ulazim sad u igru i ponovo me pita da kreiram acc a kad se logujem na ovaj koji je aktiviran krece mi ispocetka :/

jao zasto nemam pare za original igre :(

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Kompjutera. Mada mislim da je to neki bug, ja sam morao da mrčkam u folderu gde je igra instalirana da bi to radilo, ne sećam se tačno šta. Inače igru sam prešao za nekih 5,6 sati iz jednog startovanja i ostavila je dosta dobar utisak.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...