Jump to content

Batman Arkham Asylum PC


Al Bundy

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bate, nemaju svi hard od osamstopedesdevedes' giga, a i će čeka na red, prvo Red Faction novi, pa Resident Evil 5, pa onda ovo... Ko je ikad vidjeo toliko praznog prostora na jednom mjestu :((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ma prvi Red faction(FPS) je u to doba bio bash extra... Ovaj onako nije losh..sto kazesh ti lucky ako je zabava da razbijash zgrade...onda mozesh reci da je ovaj naslov super:)

Nije on losh graficki,prica i sve to..ali igra vishe place za MP-om..(mozemo reci da je SP maps+bots) :)

Sorry za offtopic..

Sta li je sa NFS:shiftom josh ga nema :)

Link to comment
Share on other sites

Buhuuuu, neće da mi radi ovaj reloadedov riliz Red Factiona....

Kad pokrenem igru pre stavljanja kreka, traži mi online aktivaciju sa emailom i aktivacionim kodom. Kad turim crack i startujem igru, samo se pojavi kursor u obliku peščanog sata kao da će da počne da učitava igru, ali se ništa ne dešava (samo tako stoji). Takođe, kad ovo uradim, otvore mi se rfg.exe procesi koje ne mogu da ugasim.

Ajde Vudu, spasavaj, reci šta treba da se reinstalira i tako to.

A sve sam namestio da me čeka skinuta igra kad se vratim s posla, buhuuuuu....

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Red Faction ne moraš igrati pod obavezno, osim ako ti nije dovoljna zabava da razbijaš zgrade :)

Vala bash, igra je golo govno, igrao sam je malo, al razbijanje zgrada je stvarno zabavno :)

Shift je inace izasao za xbox, probao sam ga danas, pravo da vam kazem mnogo mi se svidja, za sada.

Nema jurcanja po gradu konacno, vishe lici na grand turizmo nego na prethodne delove nfs-a, tako da je to malo osvezhenje.

Videcemo ovih dana kako ce se igra pokazati :)

Sto se Betmena tice, presao sam nekih 50%, igra je i dalje mega zabavna :)

Link to comment
Share on other sites

Buhuuuu, neće da mi radi ovaj reloadedov riliz Red Factiona....

Kad pokrenem igru pre stavljanja kreka, traži mi online aktivaciju sa emailom i aktivacionim kodom. Kad turim crack i startujem igru, samo se pojavi kursor u obliku peščanog sata kao da će da počne da učitava igru, ali se ništa ne dešava (samo tako stoji). Takođe, kad ovo uradim, otvore mi se rfg.exe procesi koje ne mogu da ugasim.

Ajde Vudu, spasavaj, reci šta treba da se reinstalira i tako to.

A sve sam namestio da me čeka skinuta igra kad se vratim s posla, buhuuuuu....

I ja sam mislio da je zajebe ali nije, moras da pustis to da odradi do kraja. Kad pokrenes igru po prvi put izgleda da igra skenira tvoj sistem i automatski namesti opcije a to traje. I ja sam mislio da se zakucava ali nije. Prvo se pokrene jedan proces koji je "Not responding" ako kliknes na njega ali posle minut-dva on se sam ugasi i krene drugi tj. igra.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Čekao sam preko pola sata, i ništa. Da ga jebem, šta toliko ima da skenira. I kod mene igra i ne postoji u Applications tabu, pa da piše not responding, imam samo otvorene rfg.exe i rfg_launcher.exe procese, koji samo tako stoje i ne mogu da se isključe. Nešto malo što sam čitao po netu, izgleda da ovo ne mere da se igra na XP-u, nek se tornjaju i oni i njihova igra :(((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ajd što ću to da igram, nego što ću da cepam i upravoizašli Heroes over Europe, jipppiii, pa ko će to sve da postigne.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Buhuuuu, neće da mi radi ovaj reloadedov riliz Red Factiona....

Kad pokrenem igru pre stavljanja kreka, traži mi online aktivaciju sa emailom i aktivacionim kodom. Kad turim crack i startujem igru, samo se pojavi kursor u obliku peščanog sata kao da će da počne da učitava igru, ali se ništa ne dešava (samo tako stoji). Takođe, kad ovo uradim, otvore mi se rfg.exe procesi koje ne mogu da ugasim.

Ajde Vudu, spasavaj, reci šta treba da se reinstalira i tako to.

A sve sam namestio da me čeka skinuta igra kad se vratim s posla, buhuuuuu....

Neznam iz kog razloga si pokushavao da aktivirash igru a da predhodno nije krekovana..Pogasi FW i AV..pa onda sve lepo probaj ispochetka..(predhodno obrishi sa nekim CCcleanerom ili sta vec koristish za odklanjanje zaostalih reg fajlova/temp u kompu.

Igra moze da se igra na XP-u ja sam je igrao..dok se nisam smorio i unistall.

HOE josh uvek je CLONEDVD koliko ja vidim..

Stose tiche Batman-a Igra ima problem oko instalacije na Win7 OS sistemima...samo na Win7..bila je nuked zbog toga ali je unnuked posto ljudi kazu da radi na WIn7..ali josh uvek nekolicina prijavljuje problem.

EDIT: E da Pojavio se neki CLONEDVD NFS:Shifta ali nije od scenskih grupa koje rade klonove.. bice scensko valjda u toku dana

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

iliti u prevodu "the mljac dao sam 300e na graficku, i prodali su mi neku kvazi fiziku" [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne lupetaj, oka ti.

Tebi se svidja masa zombi niggerjew-a koji se po sred bela dana strchavaju na tebe u neogranichenim hordama ?

DA TO JE BASH RESIDENT EVIL FAZON, SKROZ JE STRASHNO

Nema ni "R" od atmosfere starog residenta, ali bio sam uporan pa sam dosao skoro do kraja igre da vidim da li ce se ista promeniti, i naravno nije.

Link to comment
Share on other sites

iliti u prevodu "the mljac dao sam 300e na graficku, i prodali su mi neku kvazi fiziku" [:D]

tacnije "The mljac, isplatila se investicija za graficku, igre rade prejebeno u full-high settingsima besprekorno

a pomenuti feature samo dodaje extra-slast na ceo dozivljaj \o/ [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...