Jump to content

Batman Arkham Asylum PC


Al Bundy

Recommended Posts

Pojavila se pre par dana, ima par bagova koji onemugucavaju dalji napredak u igri ali je vecina njih ispravljena sa krekom.

Ja sam imao samo jedan takav bag jer nisam mogao u betmenovoj pecini da se privucem do ventilacije, to sam resio tako sto sam ucitao poslednji checkpoint i onda sam mogao to da uradim.

Dosta njih se zalilo da nisu mogli da predju drugi Scarecrow nivo jer nisu mogli da urade neki potez na nekom mestu ali ja sam to presao bez ikakvih problema. Na pocetku igre bez cracka nije radio save game i glide ali to je sa crackom ispravljeno.

Par puta mi se desilo da se greskom zakacim sa kukom negde van mape pa bukvalno preletim ceo nivo i zavrsim u nekom ambisu ali jako retko.

Ima jos jedan veliki bag na koji se zale a to je neki nevidljivi zid kada se ide prema Posion Ivy, tu treba uskoro da stignem pa cu da vidim hoce li se i meni to desiti.

Inace igra je vrh.

BATMANBATCAR.jpg

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odigrao sam demo pre par dana, sad ce download. Svidja mi se, iako ne volim mnogo igre sa super heroima. Ajd ako ti nije problem sendaj mi link od cracka na pm, ako ti vec radi kako valja, jer ima vise verzija koliko vidim. Thx

edit: Nasao.

Edited by Mazi

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, neka vide ljudi na ovom topiku da je trenutno izdanje bagovito.

Ja sam presao 30 % igre za sada bez nekih vecih problema.

Edit:Zaglavio sam se na jednom delu gde nisam mogao da se privucem do ventilacije.

Zale se da kada dodjes do Poison Ivy propadnes kroz mapu tako da bolje sacekajte drugu verziju igre ili da je neko lepo krekuje kao covek.

Edited by Al Bundy
Link to comment
Share on other sites

Red nikada bolje akcije, red Splinter Cell sunjanja i tihe eliminacije protivnika, spasavanje osoblja ludnice, boss borbe sa dobro poznatim protivnicima... Dobijas i neki expirience tako da kada dobijes "level" mozes da poboljsas svoju opremu i da kupis par novih poteza.

Sve u svemu jako dobra igra, cekam samo da se pojavi dobar crack i da krenem ponovo da igram ali ovaj put na hard nivou tezine. Na normal tezini borbe sa normalnim protivnicima nisu teske i nije problem izaci na kraj sa vise protivnika.

Ginuo sam retko jedino kada bih uprskao stealth pristup pa bi me naoruzani zatvorenici izresetali.

Link to comment
Share on other sites

Hm vrlo hrabar topic ali bez dovoljno pravih informacija..Da ne bi ljudi bili u zabludi oko ovog izdanja evo i cele price...

Igra kao igra B:AA nije pushtena nigde u prodaju.Chak ni na D2D.Igra je procurela sa servera D2D distribucije u saradnji sa EIDOS-om a bila je pripremana da se pusti u prodaju dan ranije(kako to obicno biva sa D2D).

Cilj ovog navodnog ''leak''-a je ubacivanje u redove scene tj scenskih grupa kako bih se isti pohvatali.Kao sto se to vec zna u napred(i godinama u nazad)to je skoro nemoguce.

Pojavila se pre par dana, ima par bagova

Ne nazalost u ovom sluchaju si se prevario.To nisu bugovi to su code-ovani Hook-ovi u narodu opste poznati kao Triggeri.Imali ste priliku da se susretnete s njima u GTA4 naslovu(Neobjashnjivo drmanje kamere,kad udjete u vozilo ono ubrzava nenormalno i ne ide nigde osim pravo)i u josh par naslova.Ti hook-ovi su deo SecureRom zastite(koja se sastoji josh iz par zastita..kao sto je limited instalation(kad kupite igru samo par puta mozete da je instalirate(igre koje imaju SecureRom zastitu).A posto ovakve igre sve zahtevaju account na Games for Windows live serveru...svaka instalacija koja je vishe od dozvoljenog zakljucava vam DVD(cd_check-om)i ne mozete da je instalirate vishe i naravno dobijate ban sa GFWL serveru i necete moci vishe da skidate besplatne dodatke za igre.

Ne dolazite u zabludu da skidate ovo D2D izdanje,posto ima dosta triggera(pocevshi od ne prihvatanja komande da se ''kukom'' uhvati za ivicu(koje je pregazeno od Random p2p home krekera)..preko sobe u kojoj treba da se preskoci na drugu platformu a Bat nece da skoci nego rashiri ''krila'' i padne u rupu(ovo je brzo bilo resheno)do ne aktiviranja punog efekta cuvenog Nvidia PhysX(i ako su ljudi u zabludi da editovanjem .ini fajla su ukljucili PhysX(a ustvari je aktivan 10%),random CTD-a(Crash To Desktop-a) pa sve do glavnog triggera koji se nalazi na samom kraju igre(odatle imate 20-25minuta da zavrshite igru)a to je deo kada trebate da se borite sa Poison Ivy..kada udjete u taj deo botanichke bashte tu je(bi trebalo) da bude ogromna nazovimo je hala..u kome se odvija fight.Ali sve sto dobijate aktiviranjem trigger-a na tom mestu je ulazak u sobu i crni horizont i pad u nishtavilo..nakon toga se igra loaduje 1minut pre toga(tu je blizu savegame)..i sve tako u krug..

Opet govorim igra kao igra josh nije izashla u prodaju(ako ne verujete idite na EIDOS forum i postavite pitanje da li B:AA ima da se pazari preko D2D),D2D je bila experimentalna verzija u neke druge svrhe kompanije(koje sam vec gore naveo)..Full izdanje se edituje ovih dana(nakon pushtanja D2D leak-a)dodaju se novi triggeri,Poboljshavaju se Nvidia PhysX efekti(za koje kao sto rekoh u ovom izdanju nisu vidjeni vishe od 10%) i zavrshava se stampanje i isporucivanje i zemlje.

Ne kvarite extazu ove igre skidanjem ovog da kazem ''trash'' izdanja..igre koja je proglashena za favorita igre godine josh pre izlaska same igre..

Par reci josh

Razlog iz kog Scena nije obradila ovo izdanje je da znaju da je pushteno samo u svrhu trace-ovanja scenskih grupa i da igra nije finalna verzija 100%(a to i klinci bez mozga mogu da ukapiraju..igre koje su nove i izlaze ranije pojavljuju se samo dan ili dva ranije na ovakvim uslugama(D2D(pay2play(download)(i samo aktiviranje igre se obavlja na dan izlaska igre(a ne dan ranije i ako ste tad platili i skinuli sa servisa).a ne po 15-20dana ranije kao sto se pojavilo ovo izdanje), i kada bi se zanemarilo to pravilo..dolazi se do scenskog pravila da se ne krade tudji source(posebno od random P2P(homemade) grupa.

Igra izlazi u prodaju 15tog septembra..a Scensko izdanje..well znate kako to ide..zavisi od zashtite.. over and out..

Sorry za Emo_text_wall :)

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

I nemacko izdanje Divinity 2: Ego Draconis ima taj SR paket, totalno unistava igru ako provali da nemas DVD u drajvu. Gasi obnavljanje prodavaca, kupis sve od njih i to je to, na Lv15 dobijes +4000 skill poena, ne mozes dalje od Lv20 *max Lv60*. Neki od NPC-eva ako se uspustis u razgovor sa njima blokiraju celu igru itd. its..

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Al morash da obratish paznju na jednu stvar,SR zastita vezana za deo sa triggerima se aktivira samo u dva sluchaja:

Kada je igra krekovana(ali nije lepo),nego je sam nalepljen .exe fajl(krek)..kao sto je sluchaj sa batmanom..nije vodjeno rachuna o zastiti nego se samo bypass-ovao CD-check da ne trazi cd/dvd...

I drugi sluchaj je kad neko napravi kuci CLONEDVD svoje originalne igre i hoce da je pusta sa DaemonToolsom kako ne bi imao limit u vidu ogranicenja broja instalacija..

Sto se tiche novog Update za krek(koji je sinoc nocas izashao)

Batman Arkham Asylum Updated CRACKFIX 2

Loader Batman Arkham Asylum update 2.

This loader fix save (online, offline), glide, glide kick, grapple.

You can try this with your current save - but it propably will not work.

You need to start new game.

Make backups of your saves frequently.

Make backup on entering batcave (1st and 2nd time).

Known issues: On 2nd batcave exit (with cure and ultra batclaw) there

is flying/climbing/line launcher sequence on some rocks - after this - you back to

sewers - you need to see enemies and Ivy plants there.

If you not see enemies and plants - you encounter "wrong level load" issue.

Exit game (Alt-F4), restore 2nd batcave savegame and try again.

From there make backups of your savegames every time you see save icon (alt-tab)and if

you encounter "wrong level load" restore last backup save and load it 3-4 times to get

into correct level (with enemies and plants).

Except above - game is works and now im on last boss

Except above..a ima jedno 20redova..

Kao sto rekoh ne bih nekom da uskratim uzitak..physX je i dalje ochajan strpite se sachekajte scenu josh jedno 8-9dana pa igrajte pravu stvar..

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

Pazi u sustini kako stoje stvari sa tim..oni su izbacili to da bi lovili scenske grupe,ali izgleda da nemaju dovoljno mozga da znaju da su skoro neuhvatljivi(jer od njih imaju najvishe shtete jeli..prepolove im zaradu)..

Drugi vid zastite zbog koje i stavljaju SecureRom je da ljudi ne bi pravili kopije i slichno(ali to je manji deo)..

Uzmi naprimer GTA4..ispravna verzija igre je izashla posle 10ak dana(tada su je razbili skroz).Ali R©ockstar je dao 200k USD na zastitu....

Njima je u sustini portebno da te verzije prve koji izadju na net izgledaju loshe(ne u grafichkom smislu jer su u tom smislu iste) nego da imaju bugove i triggere..i naravno da mogu da optuze i da kazu Kupite originalnu verziju igre.Imate piratsku zato vam se to i deshava(kao oni ih loshe krekuju)..da stvore tu neku sliku da su oni nesposobni..

Treca stvar vezana za zastitu je da im je potrebno da ona izdrzi 10-15dana da ne bude razbijena(jer je u svetu gaming prodaje dokazano da je tad najveca zarada)..

Tako je bilo za GTA4...za tih 10ak dana prodali su 2.8miliona kopija..(na razvoj igre je ulozeno 90 miliona+200k USD na zastitu)

Da su je prvi dan razbili nastao bi pravi fijasko..Ne bi otishli u minus jer su prodal mnogo mnogo kopijs za PS3 i XBOX(Gta4 je izashao par meseci ranije za konzole)...

I opet gamerske kompanije prolaze bolje na konzolama sto se tiche prodaje zato zadnjih 3-4godine ima PS3 i XBOX Esclusive only igre(A veruj ima mnogo pre-dobrih naslova koje nece nikada portovati/izbaciti na PC bash zbog problema sa scenskim grupama)

Dok sa PS3 josh uvek nije napravljen cip i tu nemaju problema..za XBOX tvrde da ima prepucavanja sa piratima ali je to u manjoj meri..chak i imaju koristi od top piraterisanja Xbox igara

E sad kako imaju koristi. XboX kao konzola je razbijena,moze da se ''fleshuje'' kakogod.Ali ako Se konektujete na Xbox Live ili ako konzola nije dobro sredjena scenska verzija igre ce biti detektovana od strane same konzole ili od Xbox-live-check-a(to vlasnici kutje znaju o chemu pricam) i ima da vam zakljucha konzolu u toj meri da joj nema oporavka..pa aj opet u radnju po novu :)

Sto se tice Batman-a napravili su pravi fail,niti su ulovili Scenu a niti su bilo sta pametno uradili..''Scena'' posmatra iz mraka tj tamo odakle dolazi sav materijal citaju u cemu je problem gde sta kako..I ako iz EIDOS-a najavili josh novih triggera kojih nema u Leaked verziji(veruj mi da Scena se informishe i po forumima izdavacha igara)..Scena zna sad sa chime se srece(koja vrsta zastite)..i vec verujem imaju plan kako da to pregaze cim se docepaju svoje kopije igre...

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

Evo josh jedne predivne novosti i iz kog razloga treba istrajati i chekati scensko izdanje B:AA

here's new DLC coming for Batman: Arkham Asylum, and yesterday it was confirmed it would also hit the PC on the same day as the game is released (it was previously believed to be for 360/PS3 only)

Naime pre jedno 20ak dana je objavljeno da ce DLC za PS3 i 360 biti..Joker Gameplay..(za PS3 to dolazi sa kopijom diska).. rekli su da ce biti PS3 i 360 exclusive,ali evo i zvanicne informacije(ne drzite me za rech mozda ce za PC biti nesto drugo(Sto ne bi voleli jeli)..ali za PS3 i Box se zna da ce to biti Joker gameplay..

Nadam se da cemo dobiti sve u paketu :P

Link to comment
Share on other sites

Jbg. ja sam skinuo igricu d2d verzija nisam ni imao pojma da mogu da urade ovakvu zastitu... zaglavio sam se kod scarecrow 2nd glich bug....

sad jbg. smorio sam se ... kada sam stigao do tog dela takodje su mi se i chalange modovi koje sam otvorio do sada izbrisali... nista idem da cekam onda officijalnu verziju pa da opet skidam i igram iz pocetka...

ne mogu da provalim ni dal mi taj cuveni physx radi ili ne .... imam 8800gt ....

za divno cudo jedna od retkih igrica koja me je kolko tolko drzala ispred kompa ... tj. koju nisam izbrisao nakon 15min ...

videcemo... :)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Aj šta dramite, nije ovo ni prva ni poslednja igra sa ovakvom zaštitom... jel se seća neko Darkstar One, sa milion ovakvih skrivenih checkova, pa kao naizgled sve radi a onda samo krenu da nestaju elementi GUI-ja u igri ili da se trese ekran, trebalo im je sto godina da naprave ispravan krek za poslednji patch...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...