Jump to content

Topic za Rur jebace


Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh.. da neadvno sma gledao dokumentartac i mi svi uzasno gresimo

klitors nije smao mali deo koji viri

on fakticki obuhvata usmine tj nalazi se ispod njih i proteze se u untrasnjojst vagine

kada zavicete prst unutra napipacete na gorenjm delu blago hrapavo tkivo.. sunjderasto tako reci.. iza njega sledi nagli pad na unutra tj na gore. Tu se po legendi nalazi G tacka. To je inace laz i ta tacka ne postoji, to je smao zadnji deo klitorisa. E sada kada pocente da im stimulistete taj deo a morate malo jace pritisnuti.. veliki broj devojka ce vam reci da 8im se piski. Onda se malo pomerite nadole i kazi te joj da pokusa da ignorise taj osecaj. naime njima se piski jer im masirate i klitoris i uretru u isto vreme tj onaj deo ispod mokracne besike. Jednom kada uspeju da iskuliraju ta dva osecaja dozivece i "vaginalni orgazam" sto je u stvari klitoralni orgazam smao se drugacije manifestuje.....

dok ne snimish film nikom nista nece biti jasno sta objashnjavas :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledam ovaj rur kako puca od Nejebice a onda pogledam u svoj arsenal jebackih poteza kojima sam krotio bosanske mecke i razmisaljm kako da pomognem mladim narastajima...

I u noci kada sma se vratio sa Prelepog Zakintosa sine mi ideja na pamet.. ajde da sa decom podelim te mocne poteze, ta zrna istine koja ce im pomoci da zadrze devojku i da i ona vristi njihovo ime u EKSTAzi...

dobor dosli na mali cas jebanja:)

lekcija 1 Cistoca:)

Mada se ovo smao po sebi podrazumeva nije bas tako.. Dosta nas se ne kupa po dan dva a bogami i 3. E sada dali bi ste vi lizalzali zelenu smrdljivu picku.. Nebi daboome.. tako da cistoca je pola zdravlja ili celo jebanje. sapun ne tanji kozu, znaci trljajte sto vise mozete

Oralan higijena.. takodje prilicno bitno pre svega zbog ljubljenja

Kada smo vec tu da skoknemo na ljubnljenje:

Devojcici ne treba nabijati jezik u usta dok ne zacujete krkljanje jer se gusi.. pocnite polako, liznite joj usta, gricnite uvo, poljubite vrat( ne sisati kozu na vratu jer nakon toga izalze plavuse) a onda nazad i lagano jezik u usta stavite

Probajte da joj gruickate zadnji deo vrata... to je mesto na koje se vecina riba lozi a malo ko od nas muskaraca ga koristi.....

Idemo dalje.. krenuli ste da se ljubite i sta sada.......

Ruke su tu za vacaraenje.. nemoj te kao ja odmah za sise... lagano braco nece vam pobeci.. kukovi, ceskanje po ledjima, ceskanje vrata, masiranje guze neka vam sve to bude prioritet

Zatim lagano lezite na ledaj i navalite devojku na sebe...

A ona je na vama pa vam je lakse(ako nije neka 100 kilasica)

B ona se ne oseca uzplaseno jer ima kontrolu

C mozete da joj dirate sise(WIN)

..............................

Da bi ste nastavili da citate ovo jebacko uputstvo morate mi uplatiti 300 dinara na tekuci racun:)))))))

ovo nije kojot... ovaj zna da pishe [:D] shta si uradio sa nashim kojom ju bestrd?!!?

kekeke

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...