Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno, Longli je kul dečko, ne znam što ljudi vole da ga zezaju. Da ne kači katkad svoje slike koje nekima smetaju iz kojeg god razloga, verovatno bi bio među pozitivnijim članovima. Što ne znači da nije i sada, mislim prvenstveno ovima koji hejtuju "katoličke brojanice".

thx laki :P

Enivej.. nisam znao da ce jebena brojanica bas toliko zasmetati... ne znam kako se toliko i primecuje na slikama... i slike su bile okacene cisto jer sam se smorio uvece i kao aj okacim nesto na rur, bez neke zadnje namere...

nem pojma, necu vise kaciti da ne nerviram masu...

Link to comment
Share on other sites

thx laki :P

Enivej.. nisam znao da ce jebena brojanica bas toliko zasmetati... ne znam kako se toliko i primecuje na slikama... i slike su bile okacene cisto jer sam se smorio uvece i kao aj okacim nesto na rur, bez neke zadnje namere...

nem pojma, necu vise kaciti da ne nerviram masu...

Nemoj longli bre, seru ljudi !

Domaci zadatak je da skines onu ribu s poslednje slike i da je slikas golu s brojanicom oko vrata !

\o/

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Brojanicu mi je drug doneo iz grcke kao suvenir, a i lepo mi izgleda pa je zato nosim... a posto nisam vernik, tj agnostik sam, ne krsim pravila neke svoje religije ili sta ja znam :P

thx laki :P

Enivej.. nisam znao da ce jebena brojanica bas toliko zasmetati... ne znam kako se toliko i primecuje na slikama... i slike su bile okacene cisto jer sam se smorio uvece i kao aj okacim nesto na rur, bez neke zadnje namere...

nem pojma, necu vise kaciti da ne nerviram masu...

jebite se ljudi,pitao sam zasto su hit,nigde nisam rekao da mi bilo kako smeta ili da sam krenuo bilo sta da hejtujem.A i ti Longli znash da te gotivim,tako da case closed :)

I btw,poenta mog pitanja,meni se svidja kako stoje te katolicke brojanice,ali ih ja lichno nikad ne bi nosio,ali mi je apsurdno da u zemlji gde se svi kunu u pravoslavlje i kurac i palac da su svi sad odjednom odlepili za katolichkom brojanicom,kao fora,to im ne smeta,ali zato KOLJIMO HRVATE BICE SALATE HAEHAEHAEHAEHAE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebite se ljudi,pitao sam zasto su hit,nigde nisam rekao da mi bilo kako smeta ili da sam krenuo bilo sta da hejtujem.A i ti Longli znash da te gotivim,tako da case closed :)

I btw,poenta mog pitanja,meni se svidja kako stoje te katolicke brojanice,ali ih ja lichno nikad ne bi nosio,ali mi je apsurdno da u zemlji gde se svi kunu u pravoslavlje i kurac i palac da su svi sad odjednom odlepili za katolichkom brojanicom,kao fora,to im ne smeta,ali zato KOLJIMO HRVATE BICE SALATE HAEHAEHAEHAEHAE

I luv u back my nigga! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...