Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e vako, posto mi je cale slucajno zasro ovo sa prekrsajem, sad moram da se cimam, pa reko da pitam ako neko zna. uglavnom, postar (sudski urucilac, ko god) je bio i cale je otvorio i reko da nisam tu, medjutim, ovaj se prodro 'znaci necete da primite!' i otrcao, cale je isao za njim i drao se da nije on dusan i da ne moze da primi preporuceno, al kasno, ovaj je vec otrcao niz stepenice lol gej:) i nije nista ostavio u sanducetu.

tako da sad moram ja sam da picim do sudija i da pitam de sam i da manuelno trazim resenje ili sta vec.

el neko zna kako ide nadleznost sudija za prekrsaje? ako sam ja sa novog beograda, a prekrsaj je napravljen na zelenjaku u brankovoj, kod kog sudije da idem da se trazim? savski venac ili novi beograd?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa potpis je zapravo napush, ali ako da ne ulazimo u raspravu kao sa lagom juce/prekjuce...

@peja

o cemu mi pricamo ovde lol ?

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

-1

hocu leto celog zivota :( sad kad se smanji dan pa ti hadno, pa se pokrivaj pa debele stvari na tebi jakne ujutru se budish a ono mrak, vracas se sa posla mrak... jebesh to, previshe je depresivno ako si spoljni momak

True. Hocu leto da ceo zivot sedim u basti nekog kafica i gledam drolje u sorcevima. Mmmmm

eto daki...ili odvoji 2 soma dinara i dodji kako si obecao, ili prestani da me vredjash preko foruma 'kao' zena...da ne smaramo sve ostale ljude

kako to da si odjednom postao bash toliko siromashan?

Ne budi licimeran, uvek prvi pocinjes neku debilnu la-kojot-gej-prozivku, uvek.

pa vozi bmwa? chisto sumnjam da mozhe da predje 300km sa 2000 din :) ili da vozi 100ku u 5oj brzini sve vreme :)

300 km ~ 4000 din za bmw.

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

Gde je ovaj Doolio sad!?

sve se sredilo, doso kontrolor postara na vrata iz random tripa da pita za postu jel smo dobili i to, i mi se iskenjali i lik ce ponovo da dodje sutra da donese ha-ha:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...