Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol Krle car :)

Dulio imam plan!

Odneses odstampan topik sa registracijom/kaskom za Kiju i kazes da moras u septembru to da zavrsis

Ima da ti ddaju decembar i to auto jedinice

Naravno ponesi osmeh, 200 gr kafe i flasu pica :)

znao sam da ces se javis, jos reko dal da disklejmujem nesto za fatsoa, al reko mrzi me [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Какви јебани краљеви су момци

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Od prvog zivim izgleda na karaburmi :D

Је л' знаш већ тачно где или само онако оквирно постоји могућност=

Leško Kockica :D

:)))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

U Hercegovu, tu blizu stadiona Omladinskog, ako se ostvari ta koja kombinacija, koja je vrlo realna.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Rekao je pre cu da umrem nego da dodjem u Beograd na koncert. Eto mu sad.

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U Hercegovu, tu blizu stadiona Omladinskog, ako se ostvari ta koja kombinacija, koja je vrlo realna.

Стара Карабурма, то малтене није ни Карабурма. :)) :р

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

ahah , vido pesmu oraspolozio se maksimalno

"Једна рука на куку, другом држим ормар"

Hahaha, koliko sam takvih slika samo video :))

"Јер Морам да обавестим 2 сома Турака,

Све су то моји добри другари са Фејсбука"

I ovo je do jaja :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

pesma je ME-GA. Sve nisam hteo da poslusam,reko neka glupost,ali stvarno su ga uboli odlicno...malo smara kad na kraju ovaj prdi i psuje,u sustini i to je deo svega toga,ali mozda je i to trebalo da provuku kroz pesmu u rimi nekoj...

svaka im cast u svakom slucaju.

aj laku noc!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Har.

Neki crnogorci pravili sranje na rodjendanu u lokalu u kom ortak radi, i debil pozove nas (medju nas spadam i ja) i dok smo se mi dovukli frka proshla, i onda sam morao da se napijem vinjaka.

E tako.

Daki reci nam shta si ti vecheras radio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...