Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja. [:D]

Реци да те исцимам, као који си ти на РУРу, ти ми кажеш, а ја појма немам за тај ник, онда ти мене питаш и иста реакција. Који би то панк био. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

vracem se iz prodavnice jutros, a, ispred zgrade luda baba (ona shto zivi u stanu do mog, gola izlece na terasu i u hodnik, dernja se po ceo dan i celu noc... [postoji josh jedna u istom stanu, ali ona se ne dernja, samo izlece gola na terasu, obe imaju po 80-90 godina]), neki lik koji bakutu zajebava non-stop i 2 pandura..

I bakuta se neshto dernja i pandurima kaze "on je ukrao moj pishtolj!", a, lik se smeje i "a, gde je tebi dozvola za pishtolj?"

se u svemu LOL

zamislite da bakuta stvarno ima pishtolj, i umesto shto baca smece kroz prozor sa 10og sprata, pochne, kao Rambo (samo gola naravno), da resheta prolaznike odozgo.. [:D]

[izuv][ak472]

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Imam neki komp na testu iz Megastoresa, reko ovo je rutina, saću da završim za sat ipo i ćaos, kad ono, mašina na default setinzima biosa, onako kako je prodaju, ne vidi ni hard ni dvd koji su prikopčani. Uđem u BIOS, ugasim SATA kontroler, ostavim IDE, opet ih ne vidi. Ugasim IDE kontroler i ostavim samo SATA, posle toga nekako vidi hard i dvd (i to kao da su prikopčani na treći i četvrti kanal, a ima samo dva na ploči lol). Krene instalacija Windowsa (XP), učita sve one drajvere i tu stane i ne mrda. Probam drugi Windowsov CD, isto. Ok, ne valja ploča, iscimam čoveka da zameni komp i da donese drugi takav, a ono identična situacija. Neverovatno, ako su uvezli celu seriju neispravnih ploča, to će biti totalni hit.

Dakle, odete tako s detetom u prodavnicu TEHNIČKE robe da mu kupite komp, i oni vam prodaju nešto što su sklopili, nisu ni uključili i na šta ne može da se instalira OS koji je među dva sistema koje ljudi danas instaliraju na kompove. Vrh.

Link to comment
Share on other sites

Dakle, odete tako s detetom u prodavnicu TEHNIČKE robe da mu kupite komp, i oni vam prodaju nešto što su sklopili, nisu ni uključili i na šta ne može da se instalira OS koji je među dva sistema koje ljudi danas instaliraju na kompove. Vrh.

ova recenica nema puno logike

pocinje sa time ako nesto uradite i logicno bi bilo da se zavrsi sa necim kao sto je zajebali ste se ili tako nesto iz tih primera

ali "ako uradite to, vrh." wait wat :D

Link to comment
Share on other sites

Sta kenjas Kili? :DDD

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...