Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro!

Popio kafu uz Rur i mogu da kazem da je lepa i zanimljiva navika i taman legne uz novosti iz vasih ludih glava.

Sanjao sam zenskog sistem administratora matfa, hmm, kontam da je povezano sa tim sto moram da idem da trazim neku uslugu od nje :D

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Kad vec spominjemo snove, dok sam se vozio do posla jutros setio sam se sta sa sanjao nocas.

Stojim ja u polupunom basu i disem nesto tesko. Neka zenka se zagleda u mene, skida naocare i stavi ih ispod moje nozdrve da bi se namaglile i da bi ih obrisala. Ja je gledam i kao ok, ajde dunucu da se lepo namagle. Prinosi opet ona naocare meni, ja zinem ona krene maramicom da mi vrslja po ustima. Otimam joj maramicu, hvatam je za gusu, nabijam joj tu istu maramicu u usta, prstima joj cepim nozdrve i teram je da proguta.

WT JEBENO F :D

manje 4chana

sta pricas brate, cist nadrealizam je to, bre!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

a realno da se to meni desi ne bi ni pravio vise fb :D

ma nek se nose u kurac, izbrisacu ovo sto mi je ostalo od naloga, jebeni fejs...mada nesto se cudno desava izgleda, evo pokusavam da se logujem na gmail i stalno mi izbacuje captcha verifikaciju ma koliko puta ukucao tacno nece da me loguje...izgleda da je vreme za jedan format c...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

juche kupujem jebeni sladoled na ulici i, zena koja prodaje zagleda jebenih 100 kinti pola sata, 'hocete drugih 100 kinti da am dam?' 'ne, ne, samo proveravam da li je falsifikat', lol, do kurca, chekao sam samo da likovi iz CSI Majamija iskoche iz frizidera, baba iz stana pored se nije dernjala vec par dana, taman sam pomislio da je dumrla, ali je sinoc opet pochela, srecom brzo se smorila, ako je neko od rurovaca jebao dotichnu bakutu (da, to je jedna od one 2 koje bleje gole na terasi/u hodniku), pa je sad zadovoljna i srecna, hvala mu, najzad sam nashao Wendersov 'Far away so close' sa normalnim krajem (pre par godina sam 3x skinuo jebenu verziju na kojoj ne neko jednostavno odsekao poslednjih 10ak min filma!!??) i sad odoh da je pogledam, jupiii [:D]

Link to comment
Share on other sites

vrshachka kula + ostaci utvrdjenja...da je sve na mestu, bila bi keep, a ne tower :)...ko je igrao Vikings fields of conquest, zna o chemu pricham :)

inache, retardi su shto su nabudzili metereoloshku stanicu odmah pored ccc...i onako stalno mashe vreme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...