Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KAD JE TESKO CRNAC CE ODLUCITI

svaka im cast..majstorski su odigrali..dobiti celzi na njegovom terenu je zvucalo totalno nerealno posle zreba..ali kad se sve sagleda - sanse i igra, zasluzili su..murinjo > anceloti

ti znas da Murinjo nije izgubio tekmu na stamfordu? ne znam cemu cudjenje :)

ocekujem da mancester prodje u finale i samo se nadam da necemo opet igrati protiv mrtve barse, tu realno nemamo sta da trazimo... mozda neki dvomec pa da se nadigravaju inace ne.

finale koje bih voleo da gledam -> manutd - inter (inter jaci za nijansu nego prosle godine, mancester slabiji taman egal + ferguson vs murinjo ne moze da bude losa tekma)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

samo su barsa i manutd bolje ekipe od arsenala, tako da nije teško zamisliti ih u finalu. voleo bih da uzmu titulu

Barsa, Man UTD, Inter i Bayern - po meni svi oni imaju velike šanse da u dvomeču prođu Arsenal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja ne bih otpisao Bordo. Manchester kao i uvek, usere ih žreb

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To mi reci bre..arsa i barsa!

posrace se samir i andrej po njima..samo je pitanje koliko ce klisi moci da igra protiv mesija lol..bice gomila golova, jedva cekam..ako ih arsen izbaci, ko da je osvojio, majke mi..

ovamo mancester i mozda cak i lion..druga u gostima, to je mnogo velika prednost u ovakvim tekmama..

Link to comment
Share on other sites

To mi reci bre..arsa i barsa!

posrace se samir i andrej po njima..samo je pitanje koliko ce klisi moci da igra protiv mesija lol..bice gomila golova, jedva cekam..ako ih arsen izbaci, ko da je osvojio, majke mi..

ovamo mancester i mozda cak i lion..druga u gostima, to je mnogo velika prednost u ovakvim tekmama..

+1

jebeno jedva cekam, bice rat u kuci brat za barsu, ja za arsenal jao bice vr' ...

Samo da ih ne usere opet neka povreda do cetvtfinala ....

Iskreno se nadam da arsenal moze da dobije samo da ne bude glupih poteza odbrane/golmana ... pobedimo barsu i osvajamo LS, garantovano!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto ce francuzi imati predstavnika u polufinalu,zasluzili su i lyon a pogotovo bordo zato sto sabija ove sezone.Mancester je sabio Milan tako da ne znam sta kenjate,ne moraju uvek da igraju protiv najjace 2 ekipe da bi zasluzili da prodju do finala.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ja ne bih otpisao Bordo. Manchester kao i uvek, usere ih žreb

kenjas malo ;) realno jedina ekipa koju nismo zeleli u nasem delu kostura jeste barsa i izbegli smo je do "finala" a to sto barsa nije upala u nas deo kostura ne znaci da nas je zreb usrao...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

kenjas malo ;) realno jedina ekipa koju nismo zeleli u nasem delu kostura jeste barsa i izbegli smo je do "finala" a to sto barsa nije upala u nas deo kostura ne znaci da nas je zreb usrao...

Ja bas mislim da imamo vece sanse protiv Barse u dve tekme. Mada i ako se nadjemo u finalu mislim da cemo ih gotovo sigurno dobiti.

samo da vas ferguson stavi u startnu postavu i super!

Inace,ja bas i nisam siguran koliko ce Arsenal-Barsa biti "dobar" mec...Iako cu navijati za Arsenal,mislim da ce proci kao Stutgart...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kenjas malo ;) realno jedina ekipa koju nismo zeleli u nasem delu kostura jeste barsa i izbegli smo je do "finala" a to sto barsa nije upala u nas deo kostura ne znaci da nas je zreb usrao...

pa jeste vas usrao sa obzirom da neka druga ekipa ima da propisa krv do finala, a highl1 mi kopira postove :)

~~

Link to comment
Share on other sites

kenjas malo ;) realno jedina ekipa koju nismo zeleli u nasem delu kostura jeste barsa i izbegli smo je do "finala" a to sto barsa nije upala u nas deo kostura ne znaci da nas je zreb usrao...

Kenjam?

Ok, idemo redom:

Sezona 2008-2009

-Inter, Porto, Arsenal - jedini "ozbiljan" protivnik Inter, u delu kostura gde je bio Man UTD su bili još i Atletiko, Viljareal, Panatinaikos i Roma. Drugi deo kostura su činili između ostalih Lion, Barcelona, Liverpool, Real, Chelsea, Juventus i Sporting. Mislim da ovde ne treba biti genije da bi se provalio koji je deo bio itekako lakši

Sezona 2007-2008

-Lion, Roma, Barselona - teže solidno nego 2008/2009, ali opet u tom delu kostura je od jačih još bio Real, kao i Šalke, Porto, Seltik. Drugi deo čine Liverpool, Arsenal, Chelsea, Milan i Inter od jačih, a "ostatak" su Sevilla, Fener i Olimpijakos. Opet, slobodno možemo reći da je, pošto je ta sezona bila očajna za Barsu (Ronaldinjo koga je boleo kurac da igra, plus Rajkard na klupi), da je deo gde je bio Mančester solidno lakši

Sezona 2006-2007

-Lil, Roma, Milan - tu Mančester ispada glat od Milana posle 3-0 na San Siru, a u finalu Milan dobija Liverpul. Ostali timovi u tom delu žreba su od jačih Real i Bajern, koji su međusobno igrali odmah na početku, a tu su još Lion i Seltik. Drugi deo su Liverpool, Barselona, Inter, Chelsea, Arsenal, uz još Valensiju, koja je tad izbacila Inter i igrala protiv Čelzija 1-1 na Stamford Bridge-u pa posle kod kuće ispala u nadoknadi golom Esijena. Još jednom, ko ne vidi da je ovaj drugi deo bracketa bio jači, mogao bi da poseti oftamologa

Sezona 2005-2006

-Mančester završio kao poslednji u grupi iza moćnih Viljareala, Benfike i Lila.

Sezona 2004-2005

-Mančester ispao odmah od Milana, dva puta po 1-0. Da je prošao, išao bi na Inter. U tom delu kostura su još bili i Lion, Verder, Porto i Monako. U drugom delu su bili Barselona, Chelsea, Bayern, Arsenal, Liverpul, Real i Juventus. Zalutao je Bayer. Još jednom, prilično je očigledno koji je deo kostura teži.

E sad, reci ti meni, kao i ostali koji viču da Mančester nema sreće pri žrebanju, jel treba ja da otvorim Paint da vam ovo sve nacrtam? Jasno je meni da je sportska sreća sastavni deo sporta, a takođe znam i da je Liverpul ispao, ali ono, mislim da posle ovih podataka, niko sa zdravim razumom ne može da kaže da Mančester žestoko ne kenja prilikom žrebanja. U teorije zavere masona, Jevreja, Bin Ladena i Buša ne verujem inače.

i ko kaže kako te nije mrzelo da kucaš, keva mu se jebe sa Stankom, MILF hunterom [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...