Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glupi komentator :/

Juce je imao par failova,ne mogu tacno da se setim kojih.

rekao je "kamp nAu" posle toga sam ugasio tv i upalio strim.

elem

INTEEEEEEEEEER,IDEEEEEEEEMOOOO :))

realno,procice celzi,ali odlicna tekma,suprotnost kakve sam se nadao,ono u prvom poluvremenu,cist penal za celzi...zao mi je cska,odlican gol su dali ali tesko ce proci

poz :*

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

rekao je "kamp nAu" posle toga sam ugasio tv i upalio strim.

elem

INTEEEEEEEEEER,IDEEEEEEEEMOOOO :))

realno,procice celzi,ali odlicna tekma,suprotnost kakve sam se nadao,ono u prvom poluvremenu,cist penal za celzi...zao mi je cska,odlican gol su dali ali tesko ce proci

poz :*

i crveni jelte.totalno nejasna odluka sudije(inace po meni ako ne i najbolji na svetu) lik je pao u situaciji kad je "mogao" da sutira.il zuti za simuliranje il crvendac i penal.a ovi sto komentarisu "mnogo je meko pao trebao je da sutira" pa lol idioti niste primetili da ga je zakacio po petama, ne mosh da odrzis ravnotezu posle toga a kamoli sutiras.

inace fina tekma, ne bih se bas slozio da se drogba nije video.onaj slobodnjak o precku je bio ekstra, mada je meni zalije sto nije usao onaj volej posle toga.vec sam video gol, kad ono patka 3 metra pored gola.

a o aci imamo drugi topik, daj nemojte ovaj da govnamo:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa to ti kazem il penal il zuti.ne mislis valjda da je sudija razmisljao "Uhmmm ....bio je faul to je sigurno ...zadnji igrac u odbrani ga je sapleo na 5 metara od gola...i to sa ledja...al opet je ovaj previse mlatarao rucicama!nista od toga,idemo dalje!"

:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Zvanicna politika UEFA je vec neku godinu da se faulovi kod kojih se igraci teatralno bacaju ne dosudjuju osim ako nisu zaista oshtri jer ne zele da podsticu padanje kod svakog kontakta =P. To je neko nepisano/usmeno dogovoreno pravilo.

A sudija, cini mi se, nije bio u poziciji da vidi dobro tu situaciju jer je bio daleko. Tako da je verovatno hteo da odigra na sigurno i kada je video da se Kalu teatralno bacio bez nekog veceg kontakta jednostavno ga je izignorisao. Licno mislim da je dobro uradio, jer mi je pun kurac mushkaraca u punoj snazi koji imaju 180-190 cm i 80 kg mishica i koji padaju od minimalnog kontakta kao da ih je udario voz.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Zvanicna politika UEFA je vec neku godinu da se faulovi kod kojih se igraci teatralno bacaju ne dosudjuju osim ako nisu zaista oshtri jer ne zele da podsticu padanje kod svakog kontakta =P. To je neko nepisano/usmeno dogovoreno pravilo.

A sudija, cini mi se, nije bio u poziciji da vidi dobro tu situaciju jer je bio daleko. Tako da je verovatno hteo da odigra na sigurno i kada je video da se Kalu teatralno bacio bez nekog veceg kontakta jednostavno ga je izignorisao. Licno mislim da je dobro uradio, jer mi je pun kurac mushkaraca u punoj snazi koji imaju 180-190 cm i 80 kg mishica i koji padaju od minimalnog kontakta kao da ih je udario voz.

pa brate,ok je to uopsteno,ali ono juche je kontakt dovoljan da omete igracha posto se vidi da mu se upleo u noge...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Znam, ali sudija nije to mogao da vidi iz svoje pozicije. I dalje mislim da je Kalu mogao da pokusha da shutne, u kom slucaju bi mu sudija skoro sigurno svirao penal.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

realno, inter je odigrao brutalno dobro..murinjo im je objasnio da lampar mora nestati iz utakmice i oni su ga pojeli, time onemogucivsi celziju igru..lusio je odigrao kraljevski, bez greske. prvi put da vidim da je drogba u necijem dzepu

nisam verovao, ali ovo ce biti neizvestan dvoboj..

i baloteli je pokazao finih par poteza, cisto onako usput..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...