Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

Брате Ребеле, ти си до сада окачио не знам колко клипова и на сваки се крстиш сат времена како је могуће... како то радиш?:) А пола клипова је оно, евридеј дебилна песма:)

 

Дени К и онај лик гудбај ту д пипл дет лавд   миииии  су фасцинантни:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Зато што не могу никоме да опишем колико се нервирам на људску глупост, тако не могу да ти објасним ни како нисам огуглао.

 

Узгред - имаш ПМ од пре 3 дана, могао би да прочиташ. :)

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Е, али реалност рејзује барове, замисли лика који на топик ''свјежи брзински рекорди'' качи ауто који јури двеста уз коментар ''можда аутомобили већ иду осамсто, али ја сам и даље фасциниран још од кад су почели да иду осамдесет'' :)

Мислим, не кажем да овај клип није лијеп свјеж додатак топику, само не знам како одеш у проџу, сретнеш Венди и Денија К, на тевеу пребацујеш канале и ухватиш по пет секунди Спрингера, фарме, бема маргере и динкића, онда чујеш ''воли ме будало'' и у фазону си ''да ли је јебено могуће'':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Не гледам ТВ, мислим да бих умро још кад бих се око тога нервирао. :) Ал ова песма је толико исфорсирано неоригинално говно, које зрачи идиотизам толико да ме мозак боли.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Не гледам ТВ, мислим да бих умро још кад бих се око тога нервирао. :) Ал ова песма је толико исфорсирано неоригинално говно, које зрачи идиотизам толико да ме мозак боли.

 

Е па то, ја мислим да се идиотизам левеловао много у последњих пар година:) Људима више није велики трип ветрењача куцање, мора бар између ногу да се ради. Него ти ниси пратио баскет:)))

 

Ја сам на прескок ово одслушао и није ми имало импакт баш зато што је неоригинално исфорсирано говно, као да сам видео, не знам, алогиа кавер бенд:) 

 

Али капирам те, као лика који ''не прати баскет''. Ја сам топик отворио када је изашао Цвија са албумом ''тај рад'' (то ми је био потпис тада) и то је било фазон пре четири године. То се рапидно левелује. Нико сада не би ставио такву песму на овај топик.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nepismeni je u pravu.

ovo s konektom je kao kad su okačeni diječaci ili kiša metaka, jer su ljudi pomislili da su ozbiljni.

 

njihov je problem što poenta nije dovoljno transparentna, pa ljudi moraju da prate muziku i fazon tih ljudi da bi znali da l su sarkastični ili ložane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...