Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

Ovo je toliko hardkor da čak ne može ni satira od ovoga da se napravi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zaboleo me stomak od neprijatnosti :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Лонгли брат, тумачи Синдром буразенгије, мени је било глупо да ово окачим, а камоли разматрам шта је хтео и мислио : )

 

:D Kad tako kazes svasta se moze pomisliti. Nego ispratim sve novo na domacoj sceni tako sam i ovo pustio, pa na konto tog slusanja kapiram sta je hteo i sve to , samo mi mnogo lose :).

 

ja prosto nisam mogao da verujem pa sam morao da podelim :)

 

mislim, ajde na stranu talenat i sve, ali te rime, deminutivi, priče ... nemam pojma.

 

Talenat [8)]

 

Ma suplja i neubedljiva prica, pritom bas lose iznesena, nema sta da se prica tu dalje :)

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Jebote upoznao sam lika vece pre nego sto sam video kod gibaje okacen spot na fejsbuku i bio sam u fazonu, koji kurac, posto je lik delovao ovako vrlo normalno :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...