Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

Ovih fora sa 7 jegera, babo i šta već, mi je pun falus više, odem u kafanu i neka pijana boranija od klinaca počne da se dernja A DA ME VIDI BAAABOOOO, sednem u parku i neke bg batice krenu A DA ME VIDI BAAAABOOO, odem na faks i baja mali knidza ekipa krene A DA ME VIDI BABOOOO facepalm.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovo je skroz ok.

Produkcija je do jaja, matrica je do jaja, riba je do jaja, rime na trenutke imaju do jaja flow, a i cini mi se da je ono paja skejter na spotu :P

E a i sad sam tek skontao, tj cini mi se da napusava cviju u jednom trenutku sto je svakako jos jedan plus :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne znam sto se iscudjavate toliko, lik je pogodio sve, tekst je standardno 'omg gotivna si', ne vidim kako moze da konkurise ostalima na topicu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...