Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako ste očekivali da pobedite? Da li su čelnici FSS, sudije, navijači trebali da, umesto Vaših igrača, šutiraju na gol FK „Partizan“? Subotnja utakmica je bila neregularna jer je FK „Partizan“ imao igrača više – golmana Mladena Božovića koji je potpuno nepotrebno i suvišno boravio na terenu.

Vrishtim od smeha, koja sprdnja :))))))

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2010&mm=05&dd=10&nav_id=430109

Link to comment
Share on other sites

Ocekivano primitivno i neinteligentno saopstenje iz Partizana. Kao navijac Zvezde,a pre svega objektivan i veoma zabrinut gradjanin Srbije,apelujem na sve Delije sirom planete da posalju emailove svim bivsim zvezdinim igracima koji trenutno igraju za selekciju Srbije da bojkotuju istu dok se grobarska mafija ne dezintegrise iz FSS i Zvezdi vrati oteta titula prvaka drzave.Ovo je jedino resenje u interesu srpskog fudbala koje ce omoguciti da se neregularnost prvenstva naredne sezone reducira.

Sta je sa bakljama na derbiju,ko je organizator,dok je Zvezda to radila kaznjavalo se.Sta je sa zalbom Zvezde,čekaju se dopisi,izjave a kad je Zvezda u pitanju resavalo se sve za 24h.Lepo je rekao trener metalca Nesko Milovanovic sta Partizan radi,ali se ocigledno ocekuje da ce u metalcu da im kazu da im je predsednik clan UO partizana.Da li ce reci i kako se namestaju utakmice pa fazon pregledajte snimke sa pasnjaka gde su svi sem javora igrali kao penzosi i nisu ni pokusavali da daju gol nego se sklanjali od lopte za razliku od Marakane.Ko je naredio da se Kaduu posle onog penala protiv Smedereva ne sme suditi penal cak i ako mu polome nogu,sme li neko da kaze da je Krstajic zasluzio direktan crveni,sme li neko da kaze zasto se pisu saopstenja tipa ne sme ovo ne sme ono,kada to nista nije vazilo jer su bile zastave preko cele tribine,baklje,dimne bombe jedino ne znamo koliko je bilo pistolja.

Zasto se u interesu fudbala smanjuju kazne samo partizanu a Zvezda 10 utakmica prosle i ove godine igra bez publike,da li je uvreda tekst "Pravda za Urosa" (pritom naravno da ne opravdavam tu bagru) a nabadanje lutke i vredjanje novinarke je lican cin?

DOKLE VISE!?!!

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Грујане, ко губи има право да се љути. не чачкајте превише да вам не бисмо узели ону рупу од стадиона и дали га "Вождовцу", а вас да преселимо у Врчин да играте.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

grujenove reci apsolutno stoje, uzjahao karadzic i ne vadi... i definitivno se protiv zvezde sve okrece i ne sa tim nema veze sto je partizan dobio titulu, svaka cast tako da kazem - vec generalno stanje je takvo

sad ce partizanovci da smaraju kako samo kukamo, kukamo jer se vidi da nesto smrdi, niko nije slep kod ociju

cisto kazem ja kao neostrasceni zvezdas, znaci onaj tip koji navija za partizan kao srpski tim u evropi negde

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

без Звезде нема Партизана и обрнуто. подржавам Звезду да разјури олош из својих редова и да се врати на стазе старе славе.

само ме нервира кад се спомињу судије, пенали, офсајди, и сл... као да не живимо у овој земљи 20 година.

шта сад ја треба да кажем? 100ти дерби, Ђурђевдан, Бабарогић суди и нема кате да Партизан добије на Маракани, иако је тад имао далеко јачи тим. неке ствари просто не иду и то је то...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Losa ti ta statistika posed lopte, ja kada sam video pri kraju je bilo oko 53/47...

Partizan je imao više od igre, više je držao loptu pa je posed u jednom trenutku bio 70:30, ali terensku inicijativu crno-beli nisu uspeli da krunišu golom, sve do spektakularnog pogotka reprezentativca Srbije.

A popravili ste posed lopte u zadnjih 15 minuta jer je Stanojevic branio gol prednosti bunkerom :D

http://www.srbijasport.com/vest.php?news_id=26177&sport_id=55

Link to comment
Share on other sites

Грујане, ко губи има право да се љути. не чачкајте превише да вам не бисмо узели ону рупу од стадиона и дали га "Вождовцу", а вас да преселимо у Врчин да играте.

ne ljutim se ja sto sam izgubio,ljutim se sto sa ovako jadnim timom,sa ovako jadnim rukovodstvom Crvene zvezde,jedan Partizan (koji je na pocetku prvenstva beshe imao tim za Ligu sampiona a ispao je od velikana sa Kipra),kupi titulu,sramite se djubretari,pa vama je Djuric predsednik,oterali ste kapitena ekipe zato sto je podrzao Savu Milosevica,hapsi se Dzaja pred celim auditorijumom a Zeka i Bjeka imaju knjigovodstvo u glavi.

tim koji nema shut u okvir gola za 95 minuta i ima 30% poseda lopte ne zasluzhuje pobedu.. jebo vas penal bre :)

I Inter je u finalu Lige sampiona,a cavi je imao vishe dodavanja za 90 minuta od cele ekipe Intera.Boli me kara,igrali smo loshe i ko kurchina,ali i u takvom odnosu snaga vi ste nas pobedili opet jebenim evrogolom,ja ne znam o kojim vi prilikama uopste pricate,stamenkovic je imao dve intervencije.Pogledaj klip sa saopstenja Crvene zvezde pa onda nesto pricaj,nisam ja kriv sto Petrovic pravi penal u cosku sesnaesterca ili sto je Krstajic najobicnije drvo koje nije ni trebalo da bude na terenu u tom trenutku kada je napravio penal.Zasto nijedan od penala nije kaznjen kartonom za simuliranje?Ja se zahvaljujem bogu sto Lekic nije dao gol u onoj situaciji jer ne znam sta bi vam onda bio alibi,posto je sad "STO SE BUNITE,IONAKO NIJE DAO GOL".

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...