Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

pa ovog formija pwnuje kad vidi, a tebe tu i tamo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne pricam ko se zali na sudjenje :) nego pricam o kulturi koju dusko vujosevic stalno izbacuje u prvi plan :) a tu nema nista od kulture :) to sto je vama normalno da neko psuje coveka od 40 godina i da to naziva sastavni deo igre govori o vama :)takodje kss kaznjavanjem novcano debile koji su se potukli pokazuje da je i tuca sastavni deo igre :)takodje i pljuvanje milana gurovica itd itd...sta se desilo sa sportskim postulatima ?! fer plej ? bitno je ucestvovati?....sve je to samo sport nije......

u novinama se dule dize u nebesa tako se ide u evropu kaze debeli :) a onda sa danilovicem ode i prebije sudije :) redovno poziva kriminalce na proslavu titule :) bas je dobar lik :) stvarno deca imaju na koga da se ugledaju :)

ja sam ti samo odgovorio da se igrachi partizana normalno ponashaju prema sudijama, tj odgovor na to da likovi od 20 godina ''jebu majku'' likovima od 40 shto nije istina. samo to :)

kali vas pwnuje na topicu, bolje batalite na vreme

standardno pera lozhac hushka kalija da nas pwnuje, kali se popali i eto topiku josh jedno 5 strana. PROVALJEN SI PERO!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne ložim ja nikog, nego vam je kali dirnuo u ikonu, kao da je rekao da su vam keve kurve [:D]

A što je najgore, za sve je u pravu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

gresite,ljudi su placeni za svoj posao,a njihov posao je da donose trofeje,nema klauzule u ugovoru da mora biti dobar covek.Vrhunski trener-jeste,dobar covek-niko od vas ne zna,posto ga ne poznaje tako da ne serite. I Mengele jeste bio odlican doktor,istrazivac ili sta vec :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

gresite,ljudi su placeni za svoj posao,a njihov posao je da donose trofeje,nema klauzule u ugovoru da mora biti dobar covek.Vrhunski trener-jeste,dobar covek-niko od vas ne zna,posto ga ne poznaje tako da ne serite. I Mengele jeste bio odlican doktor,istrazivac ili sta vec :)

da on je placen da bude dobar trener :) ali postoji nesto sto se zove moral :) i to nas cuni ljudima a ne zivotinjama :) kako ne mozemo da vidimo da li je on dobar covek ili ne ? saradjuje sa krimosima ,ucestvuje u tuci drugih ljudi,nekulturan je +zaradjuje 200k godisnje i prica kako nije obezbedio egzistenciju hahhhahhahha :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Hocu da kazem da biti dobar nije isto shto i uspeshan [:)]. Licno duboko verujem da za trajanje u nekom poslu morash da posedujesh obe karakteristike. Ono shto kalimero neuspeshno pokushava da objasni je da ne moze covek biti moralan trener (ili bilo shta drugo) ako prvo nije moralan covek, niti moze biti moralan covek a nemoralan trener.

Interesuje me da li neko zna nekoga ko je bio uspeshan, trajao dugo i pritom bio "govnar".

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

tacno tako,zapravo mene interesuje samo Dule kao trener Partizana(posto sam simpatizer istog jelte) ,to kako je on zajebao Peru,Miku i Lazu ili nesto drugo, me totalno ne zanima,zato sto me ne dotice i pravo da vam kazem,jebe mi se,kao sto mi se jebe kakav je Dule covek,sve dok donosi pehare Partizanu i dok kida u EL. Nek' zamene ove "moralne" u FK Partizan i nadju nekog nemoralnog koji donosi petinu rezultata kao Dule i ja cu biti srecan covek,i iciciu na svaku tekmu :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Tvoj stav je validan, ali nazalost nije moralan [:)]. Ali ta rasprava nije za ovaj topic tako da cemo se sloziti da je Dule uspeshan trener [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

s tim sto ja moram da se ogradim ipak, MENI JE BITNO KAKAV JE KO COVEK! :D

dakle samo potvrdjujem da postoje govnari koji deru

I ja.

Dule je 'govnar' mnogima ovde u Srbiji samo zato sto je uspesan i sto tovari vec, evo, celu deceniju sve protivnike na ovim prostorima, bez izgleda da prestane. :)

Link to comment
Share on other sites

Znam da navijas za Partizan pejo, nisam mislio na tebe, nego na navijace komsinice, uglavnom :)

Imao sam neku diskusiju sa sort of rl Kalijem...malo je stariji, zena(jbj) mu je igrala u Hemofarmu, pa je nakurcen po mnogim pitanjima, kao zna sve zive kosarkaske radnike i te fore. Koji su to provincijalski kompleksi bogtemazo, i kakvi su mu argumenti....

Vecito svi kukaju i placu na sudije, nikako neko da pobedi Nimburk, Turk Telekom i klubove iz Belgije u Evropi. ZLI DULE JE KRIV ZA SVE

Link to comment
Share on other sites

I ja.

Dule je 'govnar' mnogima ovde u Srbiji samo zato sto je uspesan i sto tovari vec, evo, celu deceniju sve protivnike na ovim prostorima, bez izgleda da prestane. :)

naravno, a ne zato što uslovljava igrače da potpisuju nove ugovore nepovoljne po njih da bi igrali, što ima procente od njihovih ugovora, što priča da jadan nema para, a userava se od zbirke slika koje vrede milione, prvim izdanjem Gorskog Vijenca koji neće da proda Crnoj Gori i slično. Sve su to kompleksi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...