Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E tu kod spomenika sam te video. Al' si vec preshao ulicu i krenuo da se penjesh uzbrdo...

STO NISI ZAUSTAVIO KOLA OKRENUO IH POD RUCNOM I TRKNUO UZ BRDO DA SE JAVIS!!!!!1

anyway na poslu bio od 8 nije mi dobro, sada tush kunt pa na rostiljanje i parti povodom sestrine veridbe.... oujeeea

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako da opišem :D

Nije totalna alternativa, nije mejnstrim, nije metalčuga. Ne znam :D

Al hit su mi bili neki šveđani dok smo čekali ulaz, jedan od njih u The Haunted majici, kad smo potegli priču i kad sam rek'o da slušam At The Gates, Soilwork i In Flames, bilo je "tooo matoriii" :hajfajv: [8D]

Link to comment
Share on other sites

[8D] [8D] [8D]

evo me na poslu, gnorgl. al do jaja je, pustio ziku i radim na miru. neko dete me startovalo na last.fmu, kaze upoznali smo se pre dve godine na tasosu, a ja ne mogu da se setim. isuse hriste.

ali ti nisi bio na tasosu pre dve godine [:0]

Treba da se vidim sa kjut ortakinjom i da joj stavim do znanja da betmen hoce da joj metnem. gl und hf.

gl i javi šta si uradio (ssikmij ofc)

dosta je rurovaca bilo tamo sinoc :D

[8D] [8D] [8D]

KOLIKO sam se odvalio sinotj

[8D] [8D] [8D]

Link to comment
Share on other sites

ne seri bre :)

evo me na poslu, gnorgl. al do jaja je, pustio ziku i radim na miru. neko dete me startovalo na last.fmu, kaze upoznali smo se pre dve godine na tasosu, a ja ne mogu da se setim. isuse hriste.

Majke mi nije mi dobro!

Giev pictures deteta!

Edit: aha Anny bling a ? :)) PEDRO KRUKO

tebe samo ribe startuju na last.fm-u, mene niko nikad, moracu da prestanem da slusham rejv!

Btw zasto se placa onaj last.fm radio sada, jebo im ja mater, taman sam se lepo provodio uz njega...

Edited by eX1|e
Link to comment
Share on other sites

RUR IS EVERYWHERE !!!!!!!! [blue]

Vidi signu.

Nesto se mnogo smeje Ivan_, sta je ovo?:D

Quote-ovao ga i hteo da stavim jedan smajli, al ne da: "You have posted a message with more emoticons that this board allows. Please reduce the number of emoticons you've added to the message."

p.s. stigo na more, veceras karneval u kotoru, bice zajeeeebanoooo [8D] [8D] [8D]

Edited by Playa Icecold
Link to comment
Share on other sites

Jo, nisam sprco. Al' sam podgrejao malo. Bice bice vidim ja....

Fail, video sam absolute-a(nemke?) sa zenkom, resih da mu se srdacno javim i pozdravim ga rurovski, ali bio je u 'ssi' majici, pa bih morao da pojasnjavam doticnoj neki veliki drmrmrmr.

dobra sreca imaj zabave.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...