Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

juce sam u rodicu 8h radila promociju jbnog lambi toalet papira, koji kosta 300din, a ista kolicina perfexa (koji je tu odmah pored) kosta 150. hm... bas se pitam sta ce ljudi kupiti :S

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vs b92?:)

E, da, nismo odavno trpali te gejeve :)

BTW...sto je sinoc bila fina basketica na Kosi...bas sam uzivao...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

lol mogao si da sacekas i kupis sebi PSPGO nabe!

narucio Blazblue , screw u europe!!!

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Сад сам био да се шишам и каже ми фризерка: "Да ти обликујем ја главу лепо, кад већ тата није." :))))

После тога видим на улици такстисту који чека и од досад преврће вештачку протезу и избацује је и поново убацује у уста. Који јебени вр' ужас. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

jebem ti exit, toliko sam se juche razocharao da mi se danas ne ide a koRn je koji slusham ceo zivot i zbog kojih sam uzeo karte... lily alen nadrogirana/naduvana/pijana (ne znam koje od ova 3) pushi na stejdzu i psuje, to je neki novi hit I guess, i onda poshto ne zna shta da peva, peva kiser chiefs i britney spears... i pijani i nadrogirani se raduju, a ja straight... Arctic Monkeys necu ni da komentarishem, razocharao sam se u bend koji gotivim oO..... blah, i sad treba baciti 14 sati za sat ipo korna koji ce mozda isto da failuje, kunem se poslednji put idem na exit!!!

ako ima neko da ide na exit danas kolima i da se vraca danas, ili samo jedno od ova 2 nek mi javi ako ima 2 mesta, delimo troshkove puta ofc :D

(0692705985)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

e jbte ko neka deca na exit, normalno da ces se smoriti ako ides na jedan jebeni nastup od celog exita. Ono je festival festivalski nasupi su za ocekivato, lili je verovali li ne onakva stalno, articki majmuni alternativni rnr od klinaca sta ocekivati, ali zato provoda na sve strane koliko hoces....

Ko ne ide na exit srbin nije :P

Silent disco stage pravo iznenadjenje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebeni stranci.

Hiljade njih je zaposelo centar. Prljavi do zla boga, hasaju neke salate i sranja.

Setjam se proshle godine kad je doshlo troje usranih i uspanichenih shvedjana u igraonicu i trazhe lapo chuke neta na veresiju, nemaju ni dinara. Doshli bajkovima na egzit i neko im ukrao bajkove i nemaju kako da se vrate kutje jer su dekintirani. Glupi stranci ...

Link to comment
Share on other sites

Jebeni stranci.

Hiljade njih je zaposelo centar. Prljavi do zla boga, hasaju neke salate i sranja.

Setjam se proshle godine kad je doshlo troje usranih i uspanichenih shvedjana u igraonicu i trazhe lapo chuke neta na veresiju, nemaju ni dinara. Doshli bajkovima na egzit i neko im ukrao bajkove i nemaju kako da se vrate kutje jer su dekintirani. Glupi stranci ...

jebeni stranci, jebo im mater onaj ko ih je zvao! a i oni beograđani što dođu samo na exit, mamu im jebem!

Link to comment
Share on other sites

onaj forum sveta kompjutera je stvarno specifican, mislim, svaki forum ima svoj neki ekosistem i specifican je al ono je stvarno, pa...nestvarno:)

lik od 12 (dvanaest) dina mi se obratio sa 'slusaj decko' i to zato sto sam isprozivao - fifu [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebeni stranci, jebo im mater onaj ko ih je zvao! a i oni beograđani što dođu samo na exit, mamu im jebem!

Mozhda je tako zvuchalo ali nisam hteo tako da zvuchi.

Nemam nishta ja protiv stranaca, dok su oni to, stranci i turisti. Ono na shta sam ja mislio je prljava stoka, koja sedi u centru grada prashnjavi i blatnjavi od glave do pete. Uveche uvek bude pijanih debila koji prave sranja, samo zato shto im se mozhe jer nije njihova drzhava i boli je kurac. Dok u kampu crnac ide od klozeta do klozeta, otvara vrata i dere se FUCK SERBS. Ja sam bio zhivi svedok toga.

Dolaze na exit samo da bi se bahatili i debilisalil. Na te strance sam mislio, mozhda je iz posta ispalo kao da generalizujem.

I da se razumemo, protiv beogradjana nikad nisam imao nishta.

Link to comment
Share on other sites

u kampu crnac ide od klozeta do klozeta, otvara vrata i dere se FUCK SERBS. Ja sam bio zhivi svedok toga.

хихихи...

да сам случајно био тамо, био би, такође, и сведок несвакидашњег догађаја, где тај црнац рони по тим истим клоњама.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...