Jump to content

Umro Majkl Dzekson


Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde je ona slika sa Dzeksonom, Obamom, Vudsom i sa kim jos..

^jao ja sam kacio, nemam sad, a i da imam, mislim da nije primereno sprdati se sada.

A sto se tice izbeljivanja koze i price da je to posledica neke bolesti, ako verujete u to, onda jebiga. Pa covek je tvrdio da nije imao NI JEDAN hirurski zahvat na licu... jel mu se i nos smanjivao zbog bolesti? Daj nemojte da budete teletabisi :)

Inace, respect za njegov rad, nesto zbog cega ce se MJ pamtiti jos dugo dugo, rip.

Edited by Niggrola
Link to comment
Share on other sites

OMG ja iam vitiligo, jel to znaci da cu da umrem ? :(

Gde procita to majke ti ? :( Jeste da je ruzno i da odskace od ostalih delova boje koze :( ali vitiligo nije niti prenosiv niti ubija coveka (sem u mozak psihicki) -.-

Pa nisam bas toliko upucen, ali je imao vise problema sto se koze tice, a to sam jedino zapamtio :) I sve zavisi u kojoj meri neko ima tu bolest, i da li je propracena jos necim. U svakom slucaju, teska zabluda oko izbeljivanja koze, sto je on i potvrdio kod Opre valjda, sve ispricao o tim njegovim boljkama, samo ne pamtim bas, odavno sam to gledao.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa nije umro od blesti kozhe, nego od srca.

Inache, nisam ga neshto mnogo gotivio. Muzika mi se i nije svidjala al njegovi pokreti su mi uvek bili omg!

I dalje tvrdim da nema brejkdensera i tih pichki materina koji bi mogli to na takav nachin da izvedu. Plus shto je on to prvi radio.

Rip, jebiga.

Link to comment
Share on other sites

ajde kali ne seri...sigurno da je imao svojih losih strana i problema, al kad neko pokloni milione dolara u dobrotvorne svrhe ne mozes da ga pljusej zbog toga...mozes zbog drugih stvari, al ne zbog toga...btw, cuo sam da je i nama donirao neke pare valjda za vreme bombardovanja, al o tome se nije pricalo...zato je valjda kasnije dobio neki nas orden...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Krenulo je josh jutros, koje su bile m. jacksonove poslednje rechi? Smestite me na dechiju kliniku.

Ali to su meni neukusne shale, nisam previshe upucen u njegov zivot ali ja ga razumem skroz i ako je radio sve to shto je radio. Nije on to napravio sam od sebe, vec je verovatno imao ogroman pritisak na svoj zivot zbog chega je i prsao. To ne znachi da ga podrzavam, naravno. Hvala mu za svu muziku i scenske nastupe i sav humanitarni rad. R.I.P

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Lik je imao neku bolest koze pa se zato operisao. (nije se "belijo" zbog kompleksa)

Ne znam zasto je operisao nos (i? facu) 100 puta.

Nije pedofil, nego su ga jednostavno tuzili zbog kesha. A decu je voleo ko svaka normalna osoba koja voli decu.

Dao je preko 300 miliona dolara u dobrotvrone svrhe : http://www.youtube.com/watch?v=3Wlgpoci2yc...feature=channel 0:52(-0:58) (add November 26, 2006)

Nije prsao sa mozgom.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...