Jump to content

Transformers 2


Recommended Posts

Odvalishe Transformersi BOX office:

Ravaging approximately 10,000 screens at 4,234 sites, Revenge of the Fallen logged the biggest June opening weekend ever as well as the highest-grossing non-holiday, non-Friday opening weekend, and it ranked seventh overall. With $200.1 million* since its Wednesday debut, the picture scored the second-largest five-day start of all time behind The Dark Knight's $203.8 million.

Jedva chekam sledeci film [jupi]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e bas cu da odgledam, mada je prvi deo bio sranje, al ne kao 'to, to i to je lose' nego onaj cudni nedefinisani osecaj kad je sve jadno, tipa, nijedna fora nije smesna, a mozda generalno jeste kad bi ti neko ispricao, niko ne zna da glumi, a u filmu ima ljudi koji i te kako znaju, scene su jadne iako je cgi vrhunski...

nadam se da ova dvojka lici na nesto...

sto se tice dizajna, mislim da vi sto ste pro novog dizajna malo preterujete sa argumentima. meni se isto ne svidja sto su odjebali original dizajn skroz. naravno, retardirano bi bilo da su bili skroz dosledni, ali onda se to radi kao sto se radi u recimo betmenu vrlo uspesno vec pedeset godina ili kolko vec. lik ima masku sa usima i do pola face i ima sismisovski plast i to je to. ovi moderni jesu zajebaniji i mracniji kako to moda nalaze, al da stavis onog prvog i ovog poslednjeg, na keca bi i malo dete reklo da je to isti cika. a razlika u godinama i trendovima je neuporediva u odnosu na transformerse.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Transformersi 2 su D akcioni film ne 2009...nego 21og veka.

Majkl bej je novi Spilberg. Prvi film posle 2-3 godine koji je uspeo da skoro ustanem iz fotelje, ergo prvi film koji zapravo ima stvarnu akciju gde si napet.

Tek sada brate mi je smeshan onaj audio zapis, gomila napatjenih dusha.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Film je bolesno zabavan. Ja sam ga gledao u IMAX bioskopu. Efekti i akcija nikad jachi. Odavno se nisam bolje zabavio u bioskopu

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...