Jump to content

Transformers 2


Recommended Posts

toliko je to debilan scenario, prosto je neverovatno da je to neko gledao

Ima tu jedna zanimljiva stvar. Ponovo sam gledao G1 relativno skoro i uglavnom je ista situacija: debilan scenario i kvalitet crteža i animacije koji varira od osrednjeg do lošeg. Ali tu postoji jedan izuzetak koji izrazito štrči među svim ostalim epizodama. To je epizoda "Traitor". Ako neko pogleda ponovo videće da se kvalitet crteža i animacije nije ponovio ni u jednoj drugog epizodi. Takođe, epizoda je napisana daleko zrelije i kvalitetnije. Ne znam da li su za tu epizodu bili angažovani neki novi ljudi ali je stvarno urađena na nivou koji nije tipičan za Transformers.

Edited by tomkeus

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naravno da ima losijih epizoda+kvalitet crteza nalazost jesta kao sto je rekao tomke, ali opet ima dosta dobrih i zanimljivih epizoda nazalost malo vise losijih nego dobrih.To je pravljeno jebote 84te pa sta mozemo da ocekujemo od scenarija??Ali zavisi sta gledate.Po meni transformersi koje ja pamtim su G1, odnosto u crtanom prva i druga sezona.Sezona 3 je pravljena po nastavku dogadjaja posle Transformers Movie-a iz 1986 ( Koji je po meni fantastican jer je kvalitet crteza bio fantastican kao i animacija tokom celog filma, jedino sto posle 3ceg minuta ubijaju Ironhidea Ratcheta Prowla i Bluestrika :'( i Optimus posle epic duela sa Megatronom umire ) Kolko ja znam mi smo na rtsu gledali samo prve dve sezone, ja mislim da treca nije bila prikazana.

Edited by Marko^^
Link to comment
Share on other sites

prevazishli su prvi deo gde se roboti kriju u dvorishtu da ih ne vidi keva [roflmao]

Brate a ko se nije krio od keve kad ista odlepi i krene da te searchuje sa varjachom u ruci i da ti targetuje bulju \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sad se vratih iz Takvuda.... Transformers 2 je sjajna zabava... malko predugacko mozda, s obzirom da je"pricha" plitka i dosadna

a i smaraju oni GIJoe momci mnogo... On the other side, kul je onaj red "optimus eldersa" i ta pricha oko matrixa a posebno su mi

simpa mali "zlotvor from the box" i naravno matori JETFIRE koji je na zemlji jos pre podele transformersa na dobre i loshe tako da on

praktichno i nije deseptikon kao sto se u filmu predstavlja al ajd sad...

eo ga Jetfire na ovom screenu:

Jetfire-rotf.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da, da, Jetfire kojem je od silnog čekanja izrasla brada i pomaže se štapom pri hodanju (true story) :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Bogme odgledao sam sinoc film i moram da kazem da nisam preterano odusevljen.

Previse family sranja shto nije za ovakav film , da su izbacili te retardirane scene film bi dobio jebenog oskara za akciju.

Animacije su brutalne, neke od scena borbe su stvarno fascinantne ali malo su preterali sa tim family sranjima ...

Naravno ne moze da se sakrije ogorchenje sa americkom propagandom da su svi Autoboti - tj spasioci univerzuma AMERICKI AUTOMOBILI , dok sa druge strane Deseptikoni su BIG BAD IMPORTS! (Tj Audi , Volvo i slicni)

Toliko su nisko pali da cak i Jetfire koji ima oznaku deseptikona je presao na good side jer je jelte i on americke proizvodnje ...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Film je dobar i bio bi odlican da su od 2 ipo sata napravili sat ipo krljanja robota i izbacili sva ona holywood family sranja i glupe fore. Da je film samo sat ipo kvalitetne krljacine robota bio bi izvrstan i to u sustini i treba da bude a ne neka emo sranja koja se prozimaju kroz americki patriotizam i ostala sranja koja moraju da ubace ne znam zasto valjda se loze Ameri na to sranje ali svakako da toga nema film bio izvrstan.

Gledao sam ga na Uscu i svaka preporuka da se gleda tamo, ozvucenje je mnogo bolje nego u tuckwoodu kao i platno i slika, ovi iz tuckwooda imaju i dalje stare sijalice...

Link to comment
Share on other sites

480_robot.jpg

Samo old school, ovde se bar vidi gde je koji robot u konstrukciji :))))

Baš se nešto razmišljam, trebao je Tim Barton da snimi Transformers film, i to sve da budu originalni modeli robota/vozila i sve da bude animirano u stop-motionu kao Corpse Bride i Coralina, e to bi bila prava stvar.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao u domu sinoc. Bolji je nego sto sam ocekivao. I pruzio mi je sve sto treba onakav film da pruzi. Ali roditelji od onog lika mi idu na kurac, i uspeju da se teleportuju u scenu bespotrebno. Megan loshe glumi al sam joj gledao sise i dupe u slow-motionu, i Optimus Prime je baja \o/

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...