Jump to content

RUR majice 2009


Koju biste majicu želeli da vidite i nosite ovog leta?  

167 members have voted

  1. 1. Koju biste majicu želeli da vidite i nosite ovog leta?

    • Pajser
      7
    • Konverter
      5
    • Sve su iste!
      41
    • Camo Pejb (Stari)
      2
    • Camo Pejb (Novi)
      22
    • KlanRUR ukoso
      6
    • KlanRUR godišnjica / oldschool
      12
    • KlanRUR štrafte
      5
    • RUR zupčanik
      67


Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vratio se Lucky sa odmora, trenutno skupljamo ponude od štamparija.

Kad sam već tu, mogu vas i priupitati, da li vam je bio ok kvalitet ovih prošlogodišnjih majica? Ja nosim ove svoje i nijedna nije "zakazala" po pitanju kroja tj. šivenja, održavanja boja i kvaliteta štampe, tako da sam ja sa te strane zadovoljan. Ne znam da li vi imate neke komentare?

A inače, od trenutka kad krenemo u produkciju verujem da ćete za nedelju dana od tad već moći da preuzimate maje na dobro poznate načine :)

Link to comment
Share on other sites

Vratio se Lucky sa odmora, trenutno skupljamo ponude od štamparija.

Kad sam već tu, mogu vas i priupitati, da li vam je bio ok kvalitet ovih prošlogodišnjih majica? Ja nosim ove svoje i nijedna nije "zakazala" po pitanju kroja tj. šivenja, održavanja boja i kvaliteta štampe, tako da sam ja sa te strane zadovoljan. Ne znam da li vi imate neke komentare?

A inače, od trenutka kad krenemo u produkciju verujem da ćete za nedelju dana od tad već moći da preuzimate maje na dobro poznate načine :)

Veoma sam zadovoljan kvalitetom i krojem.

Print se nije ostetio ni malo, ali je jos prvog dana, iskljucivo na crnim majicama, bilo milion koncica ili ne znam ni ja cega, koji vire kroz aplikaciju. Vide se tek na metar i ne smeta mi to, ali majice bi u svakom slucaju izgledale lepse sa cistim printom. Znam da je jako tesko postici to sa crnim majicama, ali da li postoji neka bolja tehnologija od ove?

Takodje, zeleo bih da znam koji su modeli majica u opticaju (siri/uzi okovratnik, kraci/duzi rukav...).

Link to comment
Share on other sites

meni su cak bile bolje i one prve majice,nekako su bile kako treba uz telo.

ova od prosle godine,crna (samo rejv) mi je nekako cudna. onaj natpis mi ''visi'' sa majice,nervira me bas,kad sednem npr pa bleji onako,ne savije se lepo ako me razumete :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

majce od proslog puta su mi savrsene u svakom pogledu osim jednom. malo su se smanjile posle prvog pranja. kontam da ovo nije problem liku prosecne visine. ali ja sam 208 cm i uzo sam najvecu velicinu, srecom bile su mi knap pa nije tolko strasno. da skratim pricu, imam molbu da stavite mozda jos jednu velicinu (3XL ?) za nas visoke.

inace su super i kvalitet i kroj i sve.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...